Tarımsal kredilerde faiz oranı düştü

Demogoji yapma Emre ,adamlarin birbirine demedigi kalmamis,sen burda katakulle okuyorsun, dunya ters donse benden akp li cikmaz ,anca boyle doneklerden cikar.
Uzatmanın anlamı yok
Bende senden ne olup olmadığını iyi biliyorum katakutakuli de değil bu siyaset tarihte hep böyle olmuştur .
Bezimde adayımız .
Sağdan soldan atlayanlar için de
Agladigim yok
Adam cumhur başkanı ve bizde destek verdik
Ağlayan biri varsa bunu kabullenemeyen dir

Uzatmanın anlamı yok
Bende senden ne olup olmadığını iyi biliyorum katakutakuli de değil bu siyaset tarihte hep böyle olmuştur .
Bezimde adayımız .
Sağdan soldan atlayanlar için de
Agladigim yok
Adam cumhur başkanı ve bizde destek verdik
Ağlayan biri varsa bunu kabullenemeyen dir
Bencede Emre iyi kotü bi hukukumuz var,bunlarin eski soylemleri ,yeni duruslari benim midemi bulandiriyor kardesim,bu millet bunlari basina tac ederdi fakat kıymetini bilemediler,nerden baksan binlerce usulsuzluk var,belki baskasi gelse yine ayni olacak,70 yasinda adamin hava limani gibi kafasiyla benim acilmis anlimi bir tuttunya teessuf ederim...

Jhondere ne alaka gardaş ne içiyosan bizede söle bizde içek la...
Lyrıca akineton aferin hapları her birinin 50 mg ezip karıştırıp toz halinde yapıyorum burundan alıyorum sana da öneririm kafa kolay yakalanmıyor istersen sende yap arada bir rivotril iç bu cesaret az geliyor sana

Bencede Emre iyi kotü bi hukukumuz var,bunlarin eski soylemleri ,yeni duruslari benim midemi bulandiriyor kardesim,bu millet bunlari basina tac ederdi fakat kıymetini bilemediler,nerden baksan binlerce usulsuzluk var,belki baskasi gelse yine ayni olacak,70 yasinda adamin hava limani gibi kafasiyla benim acilmis anlimi bir tuttunya teessuf ederim...
En basiti mahalle muhtarını düşün neler oluyor . Kimse mükemmel olamaz ama benim tercihim bu olur
Kellik konusu bir şakaydı sen çok kafana takıyon galiba saçları ben saça başa takmam kafayı

Benimkiler de çok sıkı biraz seyrek olsa iyi olur ama napalım

Ufuk şuan tarsim kapsamını baya genişledi.
önceden standart paket vardı dolu vs diye.
şimdi kuraklı , domuz zararı baya bi paket var . hepside ayrı ayrı üçrete tabi.
ektiğin ürün cinsi vede verim tahminine göre tarsim üçretide azda olsa değişebiliyor
ben 550 dönüm arpa buğday için 4 bin gibi para ödüycem toplamda .
Tarsim iyi güzel hoş ancak işi tamamen ticari kära dönüştürmüşler. %50 hibeli adı altında bizleri sömürüyor. Başa gelmeyen bilmez. milli piyangodan amorti gibi bişey ötesi değil. Ayrıca tkk ve ziraat bankası kafalarına göre boş gördüğü tarlaya sorgusuz suhalsiz yarışırcasına sigorta yapıyor. Kesintiler vs cabası. Kimse çiftçinin önünde değil hep arkasında!!!

İti an çomağı haZırla dedikleri bu olsa gerek. BiZi takip ettiklerini düşünmeye başladım. Tarsimin adını andım mesaj geldi tarsimden.

Resimler ve ekler

• 5136DA78-2CF4-4627-BD60-438E4CBA4DFF.png
    5136DA78-2CF4-4627-BD60-438E4CBA4DFF.png
    454.7 KB · Görüntüleme: 12
Tarsim iyi güzel hoş ancak işi tamamen ticari kära dönüştürmüşler. %50 hibeli adı altında bizleri sömürüyor. Başa gelmeyen bilmez. milli piyangodan amorti gibi bişey ötesi değil. Ayrıca tkk ve ziraat bankası kafalarına göre boş gördüğü tarlaya sorgusuz suhalsiz yarışırcasına sigorta yapıyor. Kesintiler vs cabası. Kimse çiftçinin önünde değil hep arkasında!!!
Ersen bey tarsim işi bi nevi teselli gibi birşey .olası durumda şartları kendi belirleyen bir kurum . bunları bildiğim halde imkanlar doğrultusunda yaptırıyorum ben.
diğer türlü benim iznim haberim olmadanda ne tkk nede banka siğorta işlemi yapmış değil.
sizin tarsimle ilgili bi sorununuz vardı bi sonuç cıkmadımı o işten.

Beni bilen biliyo emre biz mertçe girdik ama yine üçkagıt yaptılar kimse bana zorla bişey yaptıramaz.
İyiymiş her şeyi şöyle devam et
Vatsapdan yazdığını geçdim burada demekki kötü birşey yazmış sınki silmisler adama soylediğin lafa bak

Resimler ve ekler

• Screenshot_2021-01-01-19-45-55-414_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2021-01-01-19-45-55-414_com.google.android.apps.photos.jpg
    59.4 KB · Görüntüleme: 20