en iyi romork hangisi?

Ynt: en iyi romork hangisi?

Bizde 1 tane 4 teker dampersiz ahşap kasa Baysallar İnegöl yapısı remork var hala orjinal bilyaları duruyor..1977 model..3 tonluk olmasına rağmen, 8,5 tonu sorusuz taşıyor..1 tane 2005 model Çankırı Sevindi var tek dingil damperli ve 4 tonluk..7 tona kadar sardım bi sorun yok, sadece kapakların arasın dan buğday kaçırıyor..en kötü tarafı..35 cm. kasa 35 cm. ilave boyu..3900 kg. dökme buğday alıyor..Ama eski remork bi başka..

nailyetek link=topic=4771.msg202582#msg202582 date=1249596914' Alıntı:
Bizde 1 tane 4 teker dampersiz ahşap kasa Baysallar İnegöl yapısı remork var hala orjinal bilyaları duruyor..1977 model..3 tonluk olmasına rağmen, 8,5 tonu sorusuz taşıyor..1 tane 2005 model Çankırı Sevindi var tek dingil damperli ve 4 tonluk..7 tona kadar sardım bi sorun yok, sadece kapakların arasın dan buğday kaçırıyor..en kötü tarafı..35 cm. kasa 35 cm. ilave boyu..3900 kg. dökme buğday alıyor..Ama eski remork bi başka..
Sevindi römorku bu sene gördüm fuarda.Bizim 3 tonluk topal ahmet kadar yüksekliği olan romork 5 tonluk.Yere de yakın,basık.Çok hoşuma gitti ama peşin para istediler,vade de yapmadı denecek kadar az yaptı.Ondan olmadı iş.Yoksa 10 numara romroktu...

bizde bi tane eski ahşap kasalı romork var onunla gübre felan çekiyoruz..bi tane 5 tonluk çubuk yapısı erol marka var daha hiç bi sorun çıkmadı yazın 6.5 ton kum attık..ama kapakları ve ilaveleri biraz zor kapanıyo tek sorunu o

Her firmanın tonaja göre özel ve degısık römorkları vardır. 3,5 tonluk en iyi römork 160 NPU alt saşeden 4mm tabandan 900*16 12 kat lastıkten 23 taban travezinden ve 3 kademelı pompadan olur istersenız teli 232 5128079

örs ile tınazı tek geçerim: çok sağlam romorklar! bizm örs war eski romork kapakları tınaz şase örs: arkasına 4 tonluk palazoğlunu takıoz buğdayda hiç sakatlık yapmadı şimdiye kadar başka romork olsa 2 ye bölünür!