Çorumda Satılık Goble Diskaro

Selamün Aleyküm arkadaşlar, 2014 yılında sıfır aldım ve bu güne kadar sadece kendim kullandım. 5 yıl boyunca işlediği arazinin toplamı 300 dönümü geçmemiştir. Disklerden anlarsınız zaten. İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Nakliyesi alana aittir.
Fiyatına 24.000₺ diyorum.
22'li
61 sac
Çap Pistonlu
Tapalı Şase

Adsız.jpg
arka.jpg
sağ.jpg
Adsız.jpg
arka.jpg
sağ.jpg
sol.jpg
soll.jpg
üst.jpg

Son düzenleme:
Ben de tkdk dan ilginin 24 lüsünü aldım megastar traktör aynı 5410 çekmedi doğal olarak hiç kullanilmadi nerdeyse 100 dönüm anca sürmüştür 2014 den beri kapali garajda duruyor ihtiyacı olana satarım. Yeni malzeme alacagım için 90-110 beygirlik traktör için her türlü malzeme var.
-1 adet ilgi megastar 24 lü goble
-3 adet pulluk 2 tanesi ünlü 13 ve 14 numara 5 li 1 tanesi alpler 5 li.
-1 adet şakalak 22 li mibzer
-1 adet güngör hidrolikli mibzer MU-SA-UY model 24 lü
-2 adet tırmık biri dedeoglu digeri eskibir marka
-1 adet 13 lü merdaneli kazayagi
-1 adet 13lü tiller
-3 adet römork 1tanesi çift dingil 10 tonluk, 1 adet dört teker 8 tonluk 1 adet tek dingil 8 tonluk
-2 adet motorlu helezon
-1 adet bıçak
-2 adet holder 1tanesi hidrolikli x tipi 1000L üntar class 1 tanasi 800L öntar panter
-1 adet gübre makinesi
Ekipmanlar termiz kullanilmistir hepsi yenilenecegi için satilacaktir ilgilenene fotograflari atilir hepsi ankara balada olup hepsi bir arada görülebilir.

Son düzenleme:
Ben de tkdk dan ilginin 24 lüsünü aldım megastar traktör aynı 5410 çekmedi doğal olarak hiç kullanilmadi nerdeyse 100 dönüm anca sürmüştür 2014 den beri kapali garajda duruyor ihtiyacı olana satarım. Yeni malzeme alacagım için 90-110 beygirlik traktör için her türlü malzeme var.
-1 adet 13lü tiller
-3 adet römork 1tanesi çift dingil 10 tonluk, 1 adet dört teker 8 tonluk 1 adet tek dingil 8 tonluk
-2 adet motorlu helezon
-1 adet bıçak
-2 adet holder 1tanesi hidrolikli x tipi 1000L üntar class 1 tanasi 800L öntar panter
-1 adet gübre makinesi
Ekipmanlar termiz kullanilmistir hepsi yenilenecegi için satilacaktir ilgilenene fotograflari atilir hepsi ankara balada olup hepsi bir arada görülebilir.
Hasan bey sizde bir konu acin , fotoları yükleyin, fiyatları yazin , arkadaşımızın açtığı konuda onun malzeme ilani var , daha güzel olur ayrı konu açılınca
Ankara ve çevre illerden cok üye var , mutlaka talipleri cikar sizinkilere

• Beğen
Tepkiler: mkemalackgz
Hasan bey sizde bir konu acin , fotoları yükleyin, fiyatları yazin , arkadaşımızın açtığı konuda onun malzeme ilani var , daha güzel olur ayrı konu açılınca
Ankara ve çevre illerden cok üye var , mutlaka talipleri cikar sizinkilere
Köye gittigimde hepsinin fotografini çekip atacagım yeni bir konuda. Teşekkürler öneri için.

Selamün Aleyküm arkadaşlar, 2014 yılında sıfır aldım ve bu güne kadar sadece kendim kullandım. 5 yıl boyunca işlediği arazinin toplamı 300 dönümü geçmemiştir. Disklerden anlarsınız zaten. İhtiyacı olan arkadaşlara tavsiye ederim. Nakliyesi alana aittir.
Fiyatına 24.000₺ diyorum.
22'li
61 sac
Çap Pistonlu
Tapalı Şase

Ekli dosyayı görüntüle 52073Ekli dosyayı görüntüle 52074Ekli dosyayı görüntüle 52075Ekli dosyayı görüntüle 52073Ekli dosyayı görüntüle 52074Ekli dosyayı görüntüle 52075Ekli dosyayı görüntüle 52076Ekli dosyayı görüntüle 52077Ekli dosyayı görüntüle 52078
Arkadaşlar fiyatını 22000₺ olarak güncelliyorum.

• Beğen
Tepkiler: murat1919
-1 adet 13lü tiller
-2 adet motorlu helezon
-1 adet bıçak
-1 adet gübre makinesi
1 adet şakalak 22 li mibzer
1 adet 13 lü merdaneli kazayagi
1 tane tırmık
fotolarını atabilirmisiniz. birde fiyatları ne kadar istiyorsunuz yazarsanız memnun olurum