Colombo cl çeltik tohumu

Trakyalı arkadaşlar tekcan in colımbo cl tohumunu çok aradım bulamamıştım .mümessilide bafrada yakaladım bitti demişti .eken var mı lunadan farklımıdır tabi başak vermedi ama bunu eken var mı. Nedir cl 31 var bu nasıl trakyaya geldi mi gelmesini çeltikçi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.kızıl var tarlalarda lunada ince tane biraz ucuz gidiyor iri tane cl ekmek istedim bu sene olmadı .bilgisi olan varsa sevinirim keşhan aradıkonuda getirmediler. Bu sene bafra vasco çoğunlukta.

Ben colombo ekmeui çok istedim bulamadım .bir fabrikacı abim ek bunu ben alırım demişti randıman tanesi güzel alırım demişti kısa hem cl ot mücadelesi kızıl için iyi fakat colomba trakyadan bafraya kalmadı. Artık sizlerin bu seneki tavsiyelerine göre colombo yada çok 31 ekecez Allah nasip ederse.

attık abi onuda denedik ama altına mutlaka ve mutlaka 250-300gr karanfil atmalısın 20 gün sonra 150-200gr facet kesin çözüm üstüne sadece intervix gezdik. facet ile intervix kesiyor birbirini sanki ayrı ayrı kullandık biz.
Karanfili nasıl uyguluyorsun, faceti bize cliperle karıştırıp attırdılar, ben tek atayım diyorum