540e - 750 veya 1000 devir kuyruk mili traktör

Selamın aleyküm. Isparta Merkez de hayvancılık ile uğraşıyoruz besihanemizde yem karma makinasını çalıştırmak için MF3060 kullanıyoruz 540e kuyruk mili ile çalıştırıyoruz yine de bu traktörün bu iş için yakıtı fazla oluyor. Ucuz, az yakan, 750 devir kuyruk milli traktör arıyorum neler var ben iş bora biliyorum başka varsa bildiğiniz yazar mısınız?

yem karmanın devri yükseltilse ?
Firma ile görüşmekte fayda var bence en ekonomik öyle çözülür
Buda Bi ihtimal fikriniz için teşekkür ederim fakat 3 traktörümüz var bazen yetmediği oluyor ve makina dan sök tak yapıyoruz traktör almış olursak aldığımız sürekli makina da kalacak ve durum öyle görünüyor ki ben iş bora alacağım :)

• Beğen
Tepkiler: hasanfuat

Selamın aleyküm. Isparta Merkez de hayvancılık ile uğraşıyoruz besihanemizde yem karma makinasını çalıştırmak için MF3060 kullanıyoruz 540e kuyruk mili ile çalıştırıyoruz yine de bu traktörün bu iş için yakıtı fazla oluyor. Ucuz, az yakan, 750 devir kuyruk milli traktör arıyorum neler var ben iş bora biliyorum başka varsa bildiğiniz yazar mısınız?
Kardeş fiyatlarına bakmadım ama Zetor 6421 tavsiye ederim. Eğer illa da çift çeker olsun diyorsan 6441,7441, 8441 modelleri var. Kuyruk mili gayet iyidir üstelik hem saat yönünde (CW: clock wise) hem de saat yönü tersine (CCW: counter clock wise) dönme özelliği var PTO sunun.