Zeytinde zarar çok büyük :(

Buyuk gecmis olsun.
İnsallah zarariniz buyuk degildir.
Burada yag fiyatlari dususte yanliz. Urun az da olsa fiyatlar dususe gecti neler donuyor anlamak mumkun degil.
Gecen gun safraliklari sattim nasil nazli satildi anlatamam.
Bizde simdilik soguk zarari yok ama bahar nasil gececek ciceklenme zamanini atlatirmiyiz bilmiyorum iki yildir fiyatlatin artmasi bizi kurtariyor zaten

• Beğen
Tepkiler: mirzali
Buyuk gecmis olsun.
İnsallah zarariniz buyuk degildir.
Burada yag fiyatlari dususte yanliz. Urun az da olsa fiyatlar dususe gecti neler donuyor anlamak mumkun degil.
Gecen gun safraliklari sattim nasil nazli satildi anlatamam.
Bizde simdilik soguk zarari yok ama bahar nasil gececek ciceklenme zamanini atlatirmiyiz bilmiyorum iki yildir fiyatlatin artmasi bizi kurtariyor zaten

Allah'a şükür bizim tarlalarda fazla zarar yok ama komşularda var bahçe komple yanmış insan öyle görünce yeri içi yanıyor sonuçta buralarda tek geçim kaynağı zeytin olunca insanlar ümidini bağlıyor.İnsanlar şimdiden baharı düşünmeye başladı kalan yerleri inşallah baharda da kaybetmeyiz Allah herşeyin hayırlısnı versin.Dua etmekten başka çaremiz yok.

Merhabalar izmir kirazlı zeytin üreticisiyiz sofralık 2.70 den işçilik bize ait olarak dip zeytini (çekirdek çürük vs) dahil verdik. Bin bereket versin ki ilk defa bu kadar verim aldık. 20 Ton zeytinimiz oldu. Sadece 30 kuruş zarar ettiğimiz kanaatindeyiz. Saygılar

• Beğen
Tepkiler: mirzali