ZETOR PROXİMA POWER 90

26.11.2008
1,400
353
43
İstanbul

SELAM değerli trakkulup arkadaşlarım uzun bir aradan sonra ilk defa paylaşım yapıyorum biraz siteyi ihmal ettiğim doğrudur özür dilerim:(
sizlerle dün teslim aldığım zetor proxima 90 power trktörümü paylaşmak istedim.6441 zetorumu yine trakkulup üyesi musa kardeşime sattım burdura bir müddet 2. el zetor aradıkdan sonra sağolsun fazlı beyin yaptığı kolaylıklarla umut özkanı da unutmamak lazım allah razı olsun ikisindende 120 bin tl 90 zetor u aldık inşallah allah muaffak eder..
foto ve wideo yüklemeye çalışacağım ara ara sormak istedğiniz birşey olur sa artık burada olacağım ..
umut özkan yanlız seğil unutmayın :eek:

Osman kardesim kendim almis kadar sevindim :)

Allah hayirli ugurlu etsin..

"90'lik ammavelakin.. İstanbul'un kralı" yaz cama parasini benden hediye söz :)

Dun bi amca geldi buroya jd105 m i takasla 170 bin kusure almis.. inan ki power 90 mukemmel secim mukemmel fiyat=zetor..

Kadir gecesi dogmussun vesselam...

Şimdi tel olanlar

Resimler ve ekler

• IMG_7941.JPG
    IMG_7941.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 152
  • IMG_7944.JPG
    IMG_7944.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 155
  • IMG_7925.JPG
    IMG_7925.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 163
  • IMG_7915.JPG
    IMG_7915.JPG
    1.9 MB · Görüntüleme: 173
Osman kullanıcı olarak yorum yapacaktır..

Teknik detay merak edene;

-Zetor motor ve sanziman

-180 litre depo *sinifinda EN büyük*
-4 silindir-turbo-intercol
-Yolcu koltuğu
-Bloktan kompresor, guclu hava
-Ön fren
-40 km
-Powersatil
-24/24 yari-tam otomatik şanzıman
-Sağa sola ve vites sayisinca dönen kuyruk mili *sınıfında Tek*

-Agirliksiz ağırlığı 4 tonun üstünde. ağırlıkla 5 tona yakın.

-370 tork / %38 t. yedeği *sinifinda EN iyi*

• Beğen
Tepkiler: agusta80 ve aşkar

SELAM değerli trakkulup arkadaşlarım uzun bir aradan sonra ilk defa paylaşım yapıyorum biraz siteyi ihmal ettiğim doğrudur özür dilerim:(
sizlerle dün teslim aldığım zetor proxima 90 power trktörümü paylaşmak istedim.6441 zetorumu yine trakkulup üyesi musa kardeşime sattım burdura bir müddet 2. el zetor aradıkdan sonra sağolsun fazlı beyin yaptığı kolaylıklarla umut özkanı da unutmamak lazım allah razı olsun ikisindende 120 bin tl 90 zetor u aldık inşallah allah muaffak eder..
foto ve wideo yüklemeye çalışacağım ara ara sormak istedğiniz birşey olur sa artık burada olacağım ..
umut özkan yanlız seğil unutmayın :eek:
Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin abi.. Kurban kesmeyi unutma :) :)