Zetor Proxima plus 100 110.000 TL ....

Hayırlı olsun alanlara. Ben bir traktör alırken fiyat performans oranı yapar getireceği fayda ve kullanma yılını düşünerek alırım. Rahmetli babam ise traktör alır iken satmayı düşünerek al derdi. Adam haklı çiftçinin yarını belli olmaz. İşi rast gitmedi mi ilk yapacağı iş traktörünü satmak. Onun için çiftçi traktörünü seçerken çeyrek altın gözüyle bakar. Hemen nakite çevire bileceği için tutulanı alır. Newholland gibi. Yoksa iyi bir traktör olduğunu bende düşünmüyorum. Halkımı? Bence haklı. Burda sanki biraz pazar yaratma bir alğı oluşturulmak isteniyor. Ama biraz çiftçiyi hoş görün bence. Burada objektif olmak lazım. Doğru olduğuna inandığımızı tabiki savunun. Yoksa ben bunu satıyorum veya bendeki traktör bu, bunun piyasa değerini ve tutulmasını yükseltmek gerek düşüncesi ile yüklenme yapmak bana yanlış geliyor.

Hayırlı olsun alanlara. Ben bir traktör alırken fiyat performans oranı yapar getireceği fayda ve kullanma yılını düşünerek alırım. Rahmetli babam ise traktör alır iken satmayı düşünerek al derdi. Adam haklı çiftçinin yarını belli olmaz. İşi rast gitmedi mi ilk yapacağı iş traktörünü satmak. Onun için çiftçi traktörünü seçerken çeyrek altın gözüyle bakar. Hemen nakite çevire bileceği için tutulanı alır. Newholland gibi. Yoksa iyi bir traktör olduğunu bende düşünmüyorum. Halkımı? Bence haklı. Burda sanki biraz pazar yaratma bir alğı oluşturulmak isteniyor. Ama biraz çiftçiyi hoş görün bence. Burada objektif olmak lazım. Doğru olduğuna inandığımızı tabiki savunun. Yoksa ben bunu satıyorum veya bendeki traktör bu, bunun piyasa değerini ve tutulmasını yükseltmek gerek düşüncesi ile yüklenme yapmak bana yanlış geliyor.

pazar yaratma gibi bir algı oluşturuluyor demişsin bence eksik ve hafif ithamlar bunlar. Adamlar resmen milleti üç ayağa alıp mal pazarlama derdinde.

Bizim elimize ne gececekki zetor reklami yapmakla ben zaten gitmis almisim kullaniyorum yakitindanda cok memnunum cekisindende newholland ve massey ferguson haric diyer traktorleri alanlar kullananlar enayimi.

Sizin kullanıcı olarak menfaatiniz olduğunu söylemedim zaten. Bahsettiğim kişi ve kişilerin kim olduğu site sakinlerince biliniyor zaten. Size gelince siz tabiki kullandığınız mala iyi diyeceksiniz bu yaşıma geldim kullandığı traktöre kötü diyeni daha görmedim ( bende dahil buna ). Herkes anlata anlata bitiremez motorunu sizin ki normal olabilir. Ama akıl var mantık var burada Fendtten daha iyi olduğu Masseyden daha iyi olduğu gibi bir şeyler söylendi işte bu insanı bir noktadan sonra sıkıyor. Yoksa kimsenin kimsenin malıyla derdi yok zaten zetor fiyat olarak diğer traktörlerden uygun eğer öyle bulunmadık Hint kumaşı olsa herkes gider malını satar ve yarı parasına gider zetor alır hem parasıda cebine kalır ama fiiliyatta öyle değil. Peki 35000 TL ye çiftçeker zetor almayıpta gidip tek çeker Massey yada Fiat alanlar enayi o zaman sizin mantığa göre öyle değil işte 75 bg bir traktör 75 bg dir bütün traktörlerde bu böyledir problem sizin 75 bg traktöre 100 bg gibi anlatmanız. 75 bg motor her markada 75 bg dir fark nerde ortaya çıkar dayanıklılık, yedek parça, tutulma, prim yapma vs vs fark burada ortaya çıkar.

• Beğen
Tepkiler: Yyyggg ve fatih982