ZETOR MU MF mi

arkadaşlar zetoru u tercih edersiniz veya mfyi mi

• Kullanılan toplam oy
    12

Ynt: ZETOR MU MF mi

dün ankara-eskişehir yolunda bi zetor gördüm
polatlıya buğday götürüyormuştu
zetorun tek kapısını sökmüşler ya zetorda klima yok yada zetorun sahibi klimayı daha keşfedememiş

Ynt: : ZETOR MU MF mi

halit_06 link=topic=826.msg17931#msg17931 date=1205963769' Alıntı:
valtra kesinlikle traktörün kralı valtra ben bunun kaanatine bugün bidaha gördüm td95 ile valtra a85 i taktık valtra baya zorlandi ama yinede verditd 95 in eline helal sana valtram
Adam zetor mu mf mi diyor sen valtra diyorsun kafanı anlamadım valla sen de bi anket yap o zaman valtra mı nh mi diye her konunun altına valtra kral motor valtra şöyle valtra böyle.

öncelikle çekmek/çekilmek herşey değil..

her 2 motoruda yakından gördüm inceledim..

sadece teknik verilerine ölçülerine bile bakılsa 12441 ' i bırak erkunt 90 ' ı hiç bi 90 ' lık motorun başedemeyeceğini belli.. ayrıca 12441 dünya çekiş/rampa şampiyonasında 1. olan forterra 135 ile aynı motoru kullanıyo..

ayrıca çekilen zetordaki vatandaşın sırıtması..vs kapalı tiyatro mekanı..vs. iletişim bilgileri yer vs..

ayrıca 12441 ' in parasıyla 2 adet yerli 90 ' lık almak mümkün..

el insaf.. vesselam..

UÖZKAN.77 link=topic=826.msg895895#msg895895 date=1401648142' Alıntı:
öncelikle çekmek/çekilmek herşey değil..

her 2 motoruda yakından gördüm inceledim..

sadece teknik verilerine ölçülerine bile bakılsa 12441 ' i bırak erkunt 90 ' ı hiç bi 90 ' lık motorun başedemeyeceğini belli.. ayrıca 12441 dünya çekiş/rampa şampiyonasında 1. olan forterra 135 ile aynı motoru kullanıyo..

ayrıca çekilen zetordaki vatandaşın sırıtması..vs kapalı tiyatro mekanı..vs. iletişim bilgileri yer vs..

ayrıca 12441 ' in parasıyla 2 adet yerli 90 ' lık almak mümkün..

el insaf.. vesselam..
bende onu diyorum.çekmek/çekilmek mesele değil.o 3085 zetoru tarlada yer.hemde her işte her türlü yer ;)