Zetor 64 / Kayseri

Yer sert degil ama motorda 62 bg.. pulluk 4-12..

Fatih.. zetorun tanıtım/pazarlama cok zayıf.. bu Cek ler eski gomünist.. tanıtım/reklam diye bişe yok sözlüklerinde:)

Acıgı zetor kullanıcıları kapatmaya calisiyo iste böyle böyle..

Yer sert degil ama motorda 62 bg.. pulluk 4-12..

Fatih.. zetorun tanıtım/pazarlama cok zayıf.. bu Cek ler eski gomünist.. tanıtım/reklam diye bişe yok sözlüklerinde:)

Acıgı zetor kullanıcıları kapatmaya calisiyo iste böyle böyle..
Videodaki arkadaş 4 lü 10 numara pulluk 64 beygir zetor diyo ama yanlış biliyo herhalde...

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pulluk ayarlı az geliyo 4-12 yaptık/yapcaz dedi..

Arkadas zetor-vatsap da ayrıntılı bilgi almak isteyen olursa.

Katalogda 62 bg.. cok önemli degil 64 olsun..

Aynı motor bayburtta kendinden 15-20 bg buyuk motorların pullugunu yine seri 3 ile cekiyo..

Bu kadar mükemmel, mühendislik harikası bir motoru gomünist diye yaftaladınız 😂kullanan arkadaşın zetor derken sesinde bir heyecan var. Bağımlı olmuşlar artık diğerleri çöp bi zetor var... şaka bir yana bezdik artık gerçekten. Ne güzel bi süredir zetor görünmüyodu yine başladınız. Birisi paylaşıyo diğer zetorcular övüyo yani kendiniz çalıp oynuyorsunuz. Alınmayın lütfen kırmak istemem ama bıktık artık

Bu kadar mükemmel, mühendislik harikası bir motoru gomünist diye yaftaladınız kullanan arkadaşın zetor derken sesinde bir heyecan var. Bağımlı olmuşlar artık diğerleri çöp bi zetor var... şaka bir yana bezdik artık gerçekten. Ne güzel bi süredir zetor görünmüyodu yine başladınız. Birisi paylaşıyo diğer zetorcular övüyo yani kendiniz çalıp oynuyorsunuz. Alınmayın lütfen kırmak istemem ama bıktık artık

İşte gelde anlat. Çekin malını övmek için yarışa giriyorlar hele bir paylaşımları vardı ki evlere şenlik Fendt le felan kıyaslayan oldu şaka değil gerçek ha vallahi Fendt ten üstün dediler bu gözler neler gördü neler.

Bu kadar mükemmel, mühendislik harikası bir motoru gomünist diye yaftaladınız 😂kullanan arkadaşın zetor derken sesinde bir heyecan var. Bağımlı olmuşlar artık diğerleri çöp bi zetor var... şaka bir yana bezdik artık gerçekten. Ne güzel bi süredir zetor görünmüyodu yine başladınız. Birisi paylaşıyo diğer zetorcular övüyo yani kendiniz çalıp oynuyorsunuz. Alınmayın lütfen kırmak istemem ama bıktık artık

Zetor kullanıcısı olarak durumdan bende rahatsızım. Paylaşım yapmaktan çekiniyorum artık tarafsız bir paylaşım da yapacak olsam forumca bıkkınlık verdi...