Yoncaları biçim

Ynt: Yoncaları biçim

Daha demin tarladan geldim çok sıcaktı rotovotör yapıyordum mısır yerlerini hazırlamak için hisarlar sb2100 makinam 48 bıçak tarlayı hazıarken birden bire traktorun viteslerin altından kuyruk mili çalışırken tok tok tok diye ses geliyo sanki birsey fırlatacakmıs gibi ama rotovotör bostayken toprağa değmeden yapıyor toprağa degdikten sonra ses kesiliyor ciddi bir sorun varmıdır çünkü gelen ses çok ciddiyim diyor

kursatkesikbas link=topic=83832.msg1001894#msg1001894 date=1431802530' Alıntı:
Abi şafttan gelmediğine emin misin
Aradım servisi pazartesi günü gelip bakacaklar bilya dagıtıysa kolay dedi dişli kırdıysa traktoru bölmemiz lâzım dedi 2,3 günde hallolur dedi pazartesiyi bekliyecez artık

kolay gelsin dün pulluk otlla tıkandıydı kaldırırım ilerleyip indirip geri itecekti ittimde ama fena bi ses geldi çatır çutur bi baktım otun arasındaymış kaplumbağa fena olmuş 10 15 dk işe ara verdim o yüzden içim fena oldu

gorus link=topic=83832.msg1005506#msg1005506 date=1433255051' Alıntı:
kolay gelsin dün pulluk otlla tıkandıydı kaldırırım ilerleyip indirip geri itecekti ittimde ama fena bi ses geldi çatır çutur bi baktım otun arasındaymış kaplumbağa fena olmuş 10 15 dk işe ara verdim o yüzden içim fena oldu
Abi yapacak hicbirseyimiz yok sonuçta kasıtlı olarak öldürmüyoruz