yeşil vadi map v.1

harita linki: http://hotfile.com/dl/133587126/2eb88a0/cedynia.rar.html

mod dosyası:http://hotfile.com/dl/133587974/cc1e952/cedyniamod.rar.html

dosya boyutu:350 mb

arkadaşlar haritada çalışmalarım devam etmektedir amatörce düzenlemeye çalıştım ilk defa paylaşıyorum yani kendi zevkime göre %80 editledim haritanın orjinal adı cedynia dır umarım beğenirsiniz ekilebilir ürün çeşitleri: arpa,buğday,mısır,kanola,şeker pancarı,patates,ay çiçeği ama ayçiçeği silosu mevcut değildir ay çiçeği ekimiyle uğraşmadığım için eklemedim
ayrıca haritaya süt ve balya moduda eklenmiştir iyi oyunlar:)

Ynt: yeşil vadi map v.1

on-david link=topic=51030.msg520471#msg520471 date=1327521347' Alıntı:
350 mb map,bu değerin 3/1 oranında çok güzel haritalar mevcut bence bu kadar yüksek değerde map çok profesyonelce yapılmış olsa gerek zuha-*-s

arkadaşlar haritada çalışmalarım devam etmektedir amatörce düzenlemeye çalıştım ilk defa paylaşıyorum yani kendi zevkime göre %80 editledim haritanın orjinal adı cedynia dır umarım beğenirsiniz

yukarda yazdığım gibi ben haritayı editledim okumadın sanırım david orjinali bana ait değil bana ait olanlarıda paylaşırım profesyonelliği görürsün sana göre eğer mb yüksek olanlar profesyonellikse üzerime tanımam bende haritanın orjinalina bak aradaki farkı görürsün (yakında 2. versiyonumu) paylaşıcam.....

FEDAİ06 link=topic=51030.msg521286#msg521286 date=1327616770' Alıntı:
oğuz kardeş sence oradaki arkadaşında ben olabilirmiyim bi düşün bence sorgulamadan kimseyi infaz etmeye kalkma sana tavsiyemdir......
Usta sen takma çatlak sesleri paylaşım için teşekkürler harita yapmak ne demek iyi bilirim çok emek ister ben aylarımı harcadım harita yapmak için ve harika bir harita yaptım ama paylaşmıyorum.
neden diye soracaksın hemen anlatayım. daha önceden epeyce uğraşıp yaptığım haritalar oldu kendini bilmez üç beş dingil dengesizce konuştu konuyu kirletti elimde olmayan sebeplerden dolayı haritayı güncelleyip upload edemedim yavşak yavşak konuşanlar oldu o gün bugündür hiçbir şey paylaşmıyorum paylaşmamda... isteyen bi kaç kişiye çok iyi bildiğim sevdiğim kardeşlerime gönderdim linkleri.
Kolay gelsin...

th015 link=topic=51030.msg521427#msg521427 date=1327656595' Alıntı:
Usta sen takma çatlak sesleri paylaşım için teşekkürler harita yapmak ne demek iyi bilirim çok emek ister ben aylarımı harcadım harita yapmak için ve harika bir harita yaptım ama paylaşmıyorum.
neden diye soracaksın hemen anlatayım. daha önceden epeyce uğraşıp yaptığım haritalar oldu kendini bilmez üç beş dingil dengesizce konuştu konuyu kirletti elimde olmayan sebeplerden dolayı haritayı güncelleyip upload edemedim yavşak yavşak konuşanlar oldu o gün bugündür hiçbir şey paylaşmıyorum paylaşmamda... isteyen bi kaç kişiye çok iyi bildiğim sevdiğim kardeşlerime gönderdim linkleri.
Kolay gelsin...

eyvallah kardeş beni anlayabilen tek kişi sen oldun başkalarınında anlamasına gerek kalmadı bu sayede yahu şu haritayı bile editleyebilmek için 1 ay uğraştım tamam haritanın orjinali bana ait değil ama ben tamamiyle değiştirdim kendi zevkime göre uyarladım bunuda arkadaşlarımla paylaşmak istedim ama bakıyorumki kimi yalancılıkla suçladı kimide mb büyük diye dalga geçmeye kalktı aldı cevabını oturdu bu haritanın aynısını tamamiyle değiştirip %100 türkçeye çevirmiştim paylaşıcaktım ama vazgeçtim th015 teşekkür ederim bazı insanların hizmetine kendi emeğini sürmeyeceksin onu öğrendim sayende tekrar teşekkür ederim kolay gelsin arkadaşım ...