Yeni Başak 110 Red Power

Güzel tasarım tebrikler Başak. Klasik saç kaportalı Başaklarda degisim var mi ki yoksa klasik kaporta işi bitti mi ? Hastayım klasik kaportalara [emoji4] Yerli markalar hala power shuttle çıkartmadı birisi yapsa hepsi peşinden yapacak.

Traktörün tasarımı hoş olmuş. Az biraz daha dokunuşlar yapsaymışlar tam Avrupa bir traktör gibi olacakmış. Kaporta tasarımı ve kabin iç tasarımı çok hoş duruyor. Kabin içi ferah bir havaya sahip gibi. Traktörde bu tasarıma en gidecek şey bence ön farların olduğu kısmın kromaj olması lazımdı. O zaman bir o kadar daha piremium havası verirdi traktöre diye düşünüyorum. Traktörde bir de arka çamurluklarda pto çalıştırma eksik onu da eklemeliler diye düşünüyorum. Ayrıca sadece sağ tarafa hidrolik indirip kaldırma koymuşlar. İki tane düğmeyi niye eksik takarlar anlamıyorum. Ayrıca arka hidrolik valf çıkışlarını yine ucuz lastik kapaklılardan takmışlar onların yerine yağ kaçak kabına bağlı plastik kapak koysaymışlar bir o kadar daha kaliteli duracakmış traktör. Birde sanırım Power shuttle yok. En büyük eksiği de bu diye düşünüyorum. Şuan için gözüme çarpan eksikleri bunlar. Umarım bunları buradan okuyan bir yetkili arkadaş olurda bu ufak tefek şeyler ile power shuttle olayına da el atarlar...;)

Başarılar fakat gecen yutupta bir video izledim Başak traktormus yardimci piston bağlantı kapakini patlatmış firma sorumluluk kabul etmiyor resmen malzeme hatasi var bunu bn bile görebiliyorum bn bu
Konuyu anlamıyorum bir firma yetkilisi yokmu bunu çözecek