yaw ßu st4 tam sürüm ne zaman cıkcak yaw sıkıldım

St4 cıksın diyenler

• Kullanılan toplam oy
    21
Ynt: yaw ßu st4 tam sürüm ne zaman cıkcak yaw sıkıldım

dennizs link=topic=5401.msg55710#msg55710 date=1215465668' Alıntı:
oyun çıktı zaten sadece 11 euro vererek full sürümünü alabilirsin bence saçma bir anket olmuş
kardeş sen 11 euro vererek tam sürümünü alıyon diyon sen ana o paralı linkleri verrebilirmisin ben indirecemde

paralı link die bişey yok oyunun sitesinden buy diceksin orda sana anlatıyo ödmeleri oyunun sitesini araştırırsan görüceksin zaten veya oyundayken register diceksin

ewet ama benimde bedavasıın çıkmasını beklerken hayatımdan bezdim inşllh hayırsver biri opara ile satın alırda bedavadan buraya upload eder bu işide yapsa yapsa musaf-a eskişehirli yapar :D :D :D :D :D :D

ii ii benim abim bir steye üye sonçıkan bütün oyunları tam sürüm indire bilio ona sölerim gelince o şuanda bursada ben tekirdağda olmuo gelsinde bizde tatalım şu oyunun zevkini

Oyunun bir türlü kararlı sürümü çıkmadı ki. Tam sürümünü bulmak zor oluyor. Mesela ilk çıktığından itibaren 10 defa güncellendi oyun. Tabi güncellenince cracklarde güncellenmeli, dolayısıyla crackerlar da oyun tam oturmadan crack yapmıyor. Bence haklılar, düşünsenize siz bir oyuna uğraşıp crack yapıyorsunuz 1 gün sonra daha yenisi çıkıyor sizin emeğiniz gölgeleniyor. Bence 1 ay geçmeden tam sürüm bulunmaz, inşallah yanılıyorumdur.