yardım

MERHABA ARKADAŞLAR..

4gb kingston ram li

1gb sapphirin en full ekran kartlı

intelcore i3 işlemcili bilgisayrım var. bilgisayrım ççook yuksek grafik isteyen oyunları en yuksekde çok rahat oynatıyor assasins crreed 3 ac revi call of duty black ops 2 battlefield 3 gibi.... gecenler fs 2011 i yuklemiştim. şu hatayı verdi

Error:Could not init 3D system

Shader Model 3.0 is required
Please install the latest video drivers.

bir kaç kişiye sordum sistemin yetersiz dediler fs desteke osordum o hatayı bir kişi daha almıs halledmiş linkini verdi ben yapamadım sonra fs forum kapandı.fs 2013 dede aynı hatayı aldım bizm ardasın bilgisayarı benimkinden her turlu dusuk onunki açtı ben en full oyunları açan bilgisayar 700mb lik oyunu acmadı yardım please....

Ynt: allah rızası için yardım

O zaman bilgisayarının özellikleri yüksek diye açmıyodur kardeşim :) Valla hiç başıma gelmedi bilmiyorum. Bende fs 2013 yüklüycem pc ye ama bulamıyorum. Ayrıca bulduğumda demo çıkıyo :D Birilerine sor belki halledilir büyük ihtimal ekran kartından dolayıdır diye tahmin ediyorum.

Ynt: allah rızası için yardım

ekran kartinin ozellikleini fazla yazmamissin ama kartn shader versiyonu 3.0 altinda oldugu anlasiliyor oyunda goruntu kaplamalarini yapabilmesi icin ekran kartinin bunu karsilamasi gerekiyor sonradan guncelleme ile yukseltilemez kartin donaniminla ilgili sen oyunun ozelliklerini dusurup oyle oynamayi dene yoksa ekran kartini degistirmen gerekir.