Welcome to Texas Mods

Ynt: Welcome to Texas Mods

Ya arkadaşlar modu sorunsuz oynayanlar yardım edebilirlermi ? Patates , Pancar , Canola , gibi şeylerin sılajını nereye dökücez ya.Sılajı buldumda topladıklarımızı dökceğimiz yeri bulamadım.Buğday mısır ayçiçeği onlarınki buldum büyük silo da ama diğerlerini nereye dökecez lütfen yardım ?

arkadaşlar ben sorunsuz bi biçimde haritayı oynuyorum ama sadece daha biçme işemindeyim hiç bi ürünü ekemedim ama pancar silaj kanola gibi ürünleri buğday döktüğümüz yerin yanındaki( çiftliğin kapısından sola döndükten sonra düz dewam ediyoruz benzinliği geçtikten sonra sağda görüceksiniz zaten ) wagonlara boşaltıyoruz eğer yardımcı olabildiysem ne mutlu :):):) kolay gelsin

not: vagonlara düzgün yanaşmanız lazım yoksa dökülmüyor.

arkadaşlar ben yeni sayılırım ama farmering var bende landwir... yamaları bazıları tutuyo texas yükleyeceğim bissürü haritam var hepsinde prüz cıkıyo bunda cıkmaz umarım elinze sağlık o_O//

arkadaş kurdum herşey iyi güzel ektiklerimden sadece 2 tane bitiyor oda patatesle bi bitki :( neden böyle olyor. biri yardım ederse sevinirim bilm-*s yoksa map çok güzel canım harita gidecek cöö-*s