Valtra Valmet 6400 & Türkay RA3001

anlaştı iseniz hayırlı olsun
bende gaspardo dc 3000 modelini almak üzereyim
bizim ilçede çok kullanan var gaspardo yada toscano markalarından şaşmayın diyorlar

Sağolun. Türkayda makinasını onlara benzetmiştir tahminimce. 3 metrede 12 mikser hepsinde aynı. Türkay bu makinayı markasız yurt dışına ihraç ediyormuş. Bu seferde yerli firma para kazansın dedik. Bayinin kendisi usta fabrikaya da nazı geçiyor. İhşallah birşey olmaz ama olursa da ilgilenecek çözüm ürecek insan var.

Gaspardoları çok bilmiyorum. Bizim burda var birkaç kişide aktif olarak kullanmıyorlar. Çok teferruatlı makina değil bunlar. Bütün iş sağlam yapmakta.

Sağolun. Türkayda makinasını onlara benzetmiştir tahminimce. 3 metrede 12 mikser hepsinde aynı. Türkay bu makinayı markasız yurt dışına ihraç ediyormuş. Bu seferde yerli firma para kazansın dedik. Bayinin kendisi usta fabrikaya da nazı geçiyor. İhşallah birşey olmaz ama olursa da ilgilenecek çözüm ürecek insan var.

Gaspardoları çok bilmiyorum. Bizim burda var birkaç kişide aktif olarak kullanmıyorlar. Çok teferruatlı makina değil bunlar. Bütün iş sağlam yapmakta.

hayırlısı olsun o zaman
benim ilçedeki servisiyle aram iyidir onların tavsiyesi ve tanıdığım en büyük çifçilerden orta halli olanlarına kadar hemen hepsi gaspardo kullanıyor ve tavsiye ediyorlar
ama tabi makine şans işi

hayırlısı olsun o zaman
benim ilçedeki servisiyle aram iyidir onların tavsiyesi ve tanıdığım en büyük çifçilerden orta halli olanlarına kadar hemen hepsi gaspardo kullanıyor ve tavsiye ediyorlar
ama tabi makine şans işi

Sağolun. Bu mikser işinde benim en çok dikkatimi çeken Lemken Juvel 8 diye bir modeli var. Bizim makinalardan oldukça farklı. Ne zamandır fuarlara da katılmıyor Lemken kim bilir kimdedir distribütorlüğü.

hayırlı olsun mustafa Türkay iyi makine yapar türkiyede toprak frezelerini ilk yapan firmaların başında gelir iyi yapmışsın kazasız belasız kullan inşallah

Sağol abi cümlemize. Daha önce Türkay'ın ara çapa makinası vardı yıllarca kullandık tık demedi. Mini tillerini de daha önce görmüşlüğüm vardı. Şaseyi çok sağlam yapmış. Kaynakları bağlantıları yapılırken itina gösterilmiş. Bakalım bu üründen memnuniyetim devam ederse ilerde ona da bakarız.

• Beğen
Tepkiler: SERDAR TUNA
Sağolun. Bu mikser işinde benim en çok dikkatimi çeken Lemken Juvel 8 diye bir modeli var. Bizim makinalardan oldukça farklı. Ne zamandır fuarlara da katılmıyor Lemken kim bilir kimdedir distribütorlüğü.

lemken i bilmiyorum ama khun u bursa fuarında olsun ilçede bayisinde olsun inceledim farkını belli ediyordu ama fiyatıda öyle abartı değildi ama servis olmayınca vazgeçtim

• Beğen
Tepkiler: meha73115