VALTRA BÖLÜNDÜ!

Ynt: VALTRA BÖLÜNDÜ!

UÖZKAN.77 link=topic=80177.msg950531#msg950531 date=1419789307' Alıntı:
evet orasıda muamma.. o kadar motor bağlamaya gerek var mıydı?

bide 2 ' den fazla motor seri değil yanyana PARALEL bağlanmalı derim.. yoksa kamyona bağlı İLK motor arada kalır canı cıkar..

doğru yol budur.. 4 orta siklet motor 35 tonu yukarı çekiyo..

Uvízlý kamion aneb Zachraňte Willyho hadr
aynen abi bölünmeyide geç bide mesela öndeki motor pehlivan yapmaya çalışsa arkadakinin önünün yükünü alcak hesap hesap aynı ama paralel bağlasan hiçbir sorun olmaz
bu arada o video çok eski diye biliyorum :)

doğrudur.. ana Valtra videosunu yeni gördüm..

2 motordan fazla PEŞPEŞE bağlamıyacan vesselam.. 2. videoda 2 ' şerli 4 ' ü birden yanyana güzel çekti..

bide bölünen Rus motoru var.. arkadaki tankeri sökseler ayrılmazdı oda.. görmüşsünüzdür.. yani arada kalan motor halat vazifesi görüp dayanamayınca kopuyo.. TAM şase olsa kopmaz belki ama sakat iş derim..

UÖZKAN.77 link=topic=80177.msg950538#msg950538 date=1419789929' Alıntı:
doğrudur.. ana Valtra videosunu yeni gördüm..

2 motordan fazla PEŞPEŞE bağlamıyacan vesselam.. 2. videoda 2 ' şerli 4 ' ü birden yanyana güzel çekti..

bide bölünen Rus motoru var.. arkadaki tankeri sökseler ayrılmazdı oda.. görmüşsünüzdür.. yani arada kalan motor halat vazifesi görüp dayanamayınca kopuyo.. TAM şase olsa kopmaz belki ama sakat iş derim..
aynen ama tam şasede olsa yapmamak lazım sonuçta tek başına çekemese eşinir önü kakar zıplar bişekilde ollduğu yerde durur ama öteki türlü bölünmese bie arka düzeni ayırabilir hem bişey olmasa bile paralel bağamak daha verimli zaten