Ünlüden sonunda kurtulduk Baskın Efe 4 geldi

Evet ünlü pullukla olan mücadelemizi bugün kaybetmiş bulunmaktayız son direnen bizdik satmamakta ayar sorunu yüzünden bugün sattık yeni pulluğumuz baskını aldık [emoji23]
f1b8a1b7c1a6588139bd0928b2b4375c.jpg

Hayırlı olsun sattığınız ünlü kaçlı ve kaç modeldi bizde kullanıyoruz 4 11 numara ayar sorunu yaşıyoruz

Teşekkür ederim ünlü 2014 model 5 li 14 idi parçalı bıçak 12 den 18 e ayarlanabiliyordu maalesef yapmadığımız kalmadı ama olmadı bir türlü ön bıçağı dolu götüremedik hep kasıntılı gidiyodu sizin sorununuz nedir ? Köyümüzde 4 kişi aynı sorundan dolayı sattı en son biz kalmıştık bizde sattık

Teşekkür ederim ünlü 2014 model 5 li 14 idi parçalı bıçak 12 den 18 e ayarlanabiliyordu maalesef yapmadığımız kalmadı ama olmadı bir türlü ön bıçağı dolu götüremedik hep kasıntılı gidiyodu sizin sorununuz nedir ? Köyümüzde 4 kişi aynı sorundan dolayı sattı en son biz kalmıştık bizde sattık
Pulluk ters yöne döndüğü zaman ön taraf batmıyordu ve traktör aşırı derecede zorlanıyor o yüzden kullanamadık şuan komsunun 5 12 numara pulluğunu kullanıyoruz yeni bi pulluk düşünüyoruz

Hayırlı olsun bu pulluk nasıl sürümü güzel mi ve neden alpler almadınız sorması ayıp

Vallahi ilk başta alpler düşündük bizim köyümüzde bu pulluk alplerden daha rövaşta diyebilşrğm alıpta memnun olmayan görmedim öncelikli sebebimiz bu hafif ve çok rahat gidiyo traktör şu an çamurda sürdüğümüz halde mükemmel diyebilirim bence baskın pulluğun adı yok alplerden geri kalcağını düşünmüyorum

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
yeni pulluk hayırlı olsun alpleri andırıyor, ekipman ile ilgili sorunların traktörün 3 nokta bağlantı sisteminin kategorisiyle ekipmanın kategorisinin uymadığından yaptığını düşünüyorum

Bu görüşün çok doğru Görkem
Traktör marka hatta modeller arası bile arka kollarda yada orta kolda mesafe farklılıkları var, buda ister istemez ekipman ayarlarını etkiliyor

• Beğen
Tepkiler: GörkemÇetin