Traktorune modifiye yapan var mi ?

bu videodaki gibi türkiyede satılan led lamba var mı barış ben baktım şöyle göremedim internette

Abi çalışma lambaları var 50 ila 90 TL arası bulunuyor senin attığın linkteki lambaların fiyatları çok uçuk. Onlar daha kaliteli olabilir fakat o kadar para verilmez bence. Şu linkte birkaç örnek var buna benzer bu tiple led çalışma lambası çoğu yerde bulunuyor yani en azından Ankara'da rahat bulabiliyorum.

http://www.parlakoto.com/tr/oto-far...basi-doner-lamba/traktor-calisma-lambasi.html

Led park sinyal ampulleri internette bulunuyo

http://urun.n11.com/diger/jsv-stop-...hIenS6TFIIVUyRdVhdtB8aAtPk8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

led far da bulunur fakat traktörde sarsıntıda ömrü ne olur bilemiyorum. Linkteki ürün özellik olarak güzel iş görür fakat sürücü soğutması fan ile yapılmış sarsıntıda o fan ne hale gelir.

http://www.kemaloto.com/h1-led-xenon-far-lhl-pmu777

Böyle sürücüsü soğutucusu olmayan direk led far ampulleride var ama istenilen performansı vermiyo bide çok uzun ömürlü olmuyo arabaya taktık 2 ay sonra el feneri gibi yanmaya başladı.

• Beğen
Tepkiler: Ali SARAÇ
Led spot 14 ledli çalışma lambası (60 tl)kullanıyorum, çakmaklık çıkışı ile sıkıntı yok.Led lamba titreşimden kesmez. Ampul içinde tel titreşimden etkilenir.
Kabin içine tavan lambasından gündüz ışığı şerit 1 mt ,arkaya 3. stop kırmızı şerit 50 cm kullanıyoruz.
Led ışıkların amperi çok düşük olduğundan normal lambaya göre %1 tesisata zarar vermez.Ledlerin lümen (ışık verme) kalitesi değişiyor.4o lık 100 lük ampül gibi.Az akım çektiği için yüksek lümen tercih edilir.
Fanlı olanlar traktöre geleceğini sanmıyorum, denemek lazım.1800 lümen bence çok iyi.

Yeni nesil araçlarda son bir kaç yıldır gunduz farı ve şuanlarda led far stop şeklinde devam ediyor.ve artık traktorlerde buna geçecektir.ancak modifiye sadece ledlede olmaz.mevcut olmayan traktorlerde yana genişleyen arka çamurluklar gibi,xenon farlar,şiddetli güneş için incede olsa Usa cam filmi,tampon severler için tampon,hatta Nh serilerindeki geniş farlı modellerde jdm farlar gibi kenar aynalarında karartmalar çok şık bir gorunuş sağlar

Mrb arkadaşlar traktore bir iki sekil olmasi için ekleme yapmak istiyorum traktorune modifiye yapan arkadaşlar varmı yapanlar resimlerini atsinda bizim de kafamizda bi sekil olussun önerilere de açığım :)
Hemserim,benden sana bir tavsiye ne arabanin nede traktörünün originalligini bozma.Yillardir galericilik yapiyorum motorlu tasitlarda motor veya dis yapisinda yapilan degisikler ilerde satmak istediginde müsteri sayisini olumsuz yönde etkiler.Örnek:Spor eksoz camurluklarin genisletilmesi motora Chip takilmasi gereksiz yere lamba vesaire takilmasi gibi.....

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
Hemserim,benden sana bir tavsiye ne arabanin nede traktörünün originalligini bozma.Yillardir galericilik yapiyorum motorlu tasitlarda motor veya dis yapisinda yapilan degisikler ilerde satmak istediginde müsteri sayisini olumsuz yönde etkiler.Örnek:Spor eksoz camurluklarin genisletilmesi motora Chip takilmasi gereksiz yere lamba vesaire takilmasi gibi.....

Zaten o ekleme yapma işi geçti artık abi bi turbo taktırdım başım dertten kalkmadı bi daha orjinalini bozmam :)