Traktöre Eşya Gözü Taktım

Arkadaşlar merhaba traktörde bir adet bardaklık ve koltuk arkası çantasından başka bir eşya gözü yok. Bu da ufak tefek eşya gözü ihtiyacı olduğunda yetersiz kalıyor. İnternetten bardaklık, telefon kesesi ve küllüğü olmasına rağmen bir adet de koku yapmayan kapaklı küllüklerden aldım. Küllüğü sağ kapı demirine bir ara aparat yaparak monte ettim. Keseyi sağ cam direğine, bardaklık olan 3lü gözü de sağ kapı kolunun yanına civata ile montajını yaptım. Eşya gözü ihtiyacı olanlara belki bir fikir verir diye paylaşayım dedim. 1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg

Güzel olmuş, elinize sağlık, güle güle kullanın.
Mini buzdolabı düşünüyorum ama bulamadım.Malum soğuk su yazın ihtiyaç oluyor.Soğuk hava çıkışlarından bir hortum yardımıyla kutu içine soğuk hava üfleyecek ve suyu soğuk tutacak aparatlı bir model yok.
Kutu içine buz kalıbı koymak gerekiyor veya termos şeklinde olanlar var.

• Beğen
Tepkiler: davinci
Mini buzdolabı düşünüyorum ama bulamadım.Malum soğuk su yazın ihtiyaç oluyor.Soğuk hava çıkışlarından bir hortum yardımıyla kutu içine soğuk hava üfleyecek ve suyu soğuk tutacak aparatlı bir model yok.

Evet hocam buzdolabı işine ben de çok baktım ama doğru dürüst bir çözüm ne yazıkki yok. Ancak dediğiniz gibi bir DIY projesiyle yapılabilir. Menfezlerden bir şekilde teferruatlı bir iş olacaktır.

Boyut büyük gibi hocam. Traktör içinde kullanışsız olacaktır.Traktör kabinini daraltmayı da sevmiyorum açıkçası. Birçok dolap vs araştırdım fakat makul bir seçenek yok.
Resimdeki traktör mccormick sanırım. Avrupada bu tip traktörlerin sağ kapısı kullanılmaz. Bu iş bekoloder(kazıcı yükleyici) içinde geçerlidir.
Sag kapıyı kullanmıyosanız orta boy buzdalabı sığabilir. Boyutu orta boy termus kadar

• Beğen
Resimdeki traktör mccormick sanırım. Avrupada bu tip traktörlerin sağ kapısı kullanılmaz. Bu iş bekoloder(kazıcı yükleyici) içinde geçerlidir.
Sag kapıyı kullanmıyosanız orta boy buzdalabı sığabilir. Boyutu orta boy termus kadar

Evet sağ kapıyı kullanmıyoruz, sürekli kilitli. Dediğim gibi orda burda göz önünde ayak altında vs şeyleri ben pek sevmiyorum gözümü rahatsız ediyor. Yoksa dediğiniz gibi bir küçük dolap sağ tarafa konulabilir.

Çakmaklıkla çalışan mini dolaplar var termos hatta onlar
Onlardan deneseniz

• Beğen
Çakmaklıkla çalışan mini dolaplar var termos hatta onlar
Onlardan deneseniz
Ben slaj sezonunda piyasaya biçim yapıyorum. malum tam yazın sicaginda 15 ile 17 saat biçim yapıyorum. oyuzden soğuk su.soguk meşrubat soda vb. İhtiyaçi çok fazla oluyor. Çakmaklıkla çalışan sıcak ve soğuk üfleme fanı olan dolabim var içine 2.5 litrelik 2 tane buz koyuyorum üzerine diğer iceceklerimi.gun boyu hatta unutursam ertesi güne kadar sarkan soğuk içecegim. Olur tavsiye vederim