Traktör Seçeneği

Risk konusunda biraz daha detaylı fikir alabilirmiyim negibi mesela sonuçta kullanılacak uzun süre , ne gibi şeyler göz önünde bulundurmak gerekebilir
Tümosan'ı arıza konusunda nam saldığını anlatmama gerek yoktur.Benim yakından tanık olduğum dayımın aldığı Tümosanlar.İlki kambur olan 95-80 birkaç kez turbo dağıttı.Diğer 8195 2 yaşında 2 kez arka dağıttı.Bizim köyden bir abide de 8095 klasik vardı 1100 saatte debriyaj bitirdi ve traktörün işi ilaç ve gübre, tırmık bile takılmadı traktöre işlenilen tarla 2200 dönüm tek parça.Debriyajdan 1 yıl sonra arka dağıttı.Ha çeki konusunda çoğu traktörü bozar çekişini bende çok beğeniyorum ama arıza olayı işi bozuyor.Ben bir 398 kullanıcısı olsam şayet Tümosan'a hiç bakmam.

• Beğen
Tepkiler: Edirneli24
398 4wd bulamazsaniz tümosan alacaksanız kesinlikle 2010 ve alt modellere yani ortadan vitesli modellere bakiniz onlar ariza yapmiyor en azindan çevremizde ettiğimiz tecrübe bu yönde.
Niyetimiz o şekilde acele etmek istemiyoruz , temiz bulmak adına birazda çok seçenek var ikilemde kalıyor insan dün gezdiğimiz Tümosan bayiinde çalışan arkadaş landıni de tavsiye etti, powerfarm 95 düşük fiyatta olanlar vardı elinde llsonradan takma kabin olarak

Tümosan'ı arıza konusunda nam saldığını anlatmama gerek yoktur.Benim yakından tanık olduğum dayımın aldığı Tümosanlar.İlki kambur olan 95-80 birkaç kez turbo dağıttı.Diğer 8195 2 yaşında 2 kez arka dağıttı.Bizim köyden bir abide de 8095 klasik vardı 1100 saatte debriyaj bitirdi ve traktörün işi ilaç ve gübre, tırmık bile takılmadı traktöre işlenilen tarla 2200 dönüm tek parça.Debriyajdan 1 yıl sonra arka dağıttı.Ha çeki konusunda çoğu traktörü bozar çekişini bende çok beğeniyorum ama arıza olayı işi bozuyor.Ben bir 398 kullanıcısı olsam şayet Tümosan'a hiç bakmam.
Yorumun içimizi açtı gerçekten :) Doğrudur tecrübeli insanlardan fikir almak memnun edici, sizin onerebileceginiz başka fikir varmıdır mesela ? Marka model olarak