Traktör ön kepçede hangi markayi önerirsiniz

Traktör ön yükleyicide benim bildiğim alparslan , özkan var. İzmir tarafindada birkaç firma var sanırım. Bildiğiniz, önerebileceğiniz ön yükleyiciler hangileri. Artıları eksileri neler.

Ynt: Traktör ön kepçede hangi markayi önerirsiniz

essess link=topic=85442.msg1020566#msg1020566 date=1441019618' Alıntı:
Traktör ön yükleyicide benim bildiğim alparslan , özkan var. İzmir tarafindada birkaç firma var sanırım. Bildiğiniz, önerebileceğiniz ön yükleyiciler hangileri. Artıları eksileri neler.
Abi Eskişehir sanayisindede takmatik kepçe yapan var abi 13 bintl ye yapıyor biz geçen yaptırdık özkan makinanin alparslanın yaptığı kepçenin aynısını yapıyor.

Sakarya Özkan avrupa ayar.. burda geneli hep ondan arada bikaç Alparslan var ama Özkan derim.. İzmir tarafında da güzel firmalar var ama senelerdir kullandığımız ve biçok kişiye tavsiye dip takdırdığımız Özkan ' dan şimdiye kadar hep memnunuz..

• Beğen
Tepkiler: modonex ve essess

essess link=topic=85442.msg1020566#msg1020566 date=1441019618' Alıntı:
Traktör ön yükleyicide benim bildiðim alparslan , özkan var. Ýzmir tarafindada birkaç firma var sanýrým. Bildiðiniz, önerebileceðiniz ön yükleyiciler hangileri. Artýlarý eksileri neler.

kardesim ben kirazliyim. odemis sayilir sana en kaliteli firmalari sayayim. meksanlar hidrosar firmasizdan ayrildi ve suanhidrosardan fazla. 20personeli ve on numara bes yildiz iaciligi var. bunu hidrosEr hidrosec hodrosAr kessan hidrolider ozcamlibel ozsan ve basarcanli gelir ama kessandan ilerisini pek dinleme. meksanlar firmasi tumosan bayii ve kepceleri tumosanla uyum sagliyo ve tumosanin orj kepcwelerini o uretiyo ayrica mersin jd bayii panzade otomotivle de anlasmali onlarin kepcelerini de yapiyo. panzade kalitesiz mal almaz. nasip olrsa bi haftaya bnde bi pazarlk yapcak gibiyim bakalim. ozkan ve alparslandan geri kalmaz kalitesi

• Beğen
Tepkiler: essess

UÖZKAN.77 link=topic=85442.msg1020603#msg1020603 date=1441036676' Alıntı:
Sakarya Özkan avrupa ayar.. burda geneli hep ondan arada bikaç Alparslan var ama Özkan derim.. Ýzmir tarafýnda da güzel firmalar var ama senelerdir kullandýðýmýz ve biçok kiþiye tavsiye dip takdýrdýðýmýz Özkan ' dan þimdiye kadar hep memnunuz..

kardesim ozkanin tek kusuru standart uretim yapiyo. mesela bahce tipi motorlara bile dikmeleri indirmeden bomun açisini genisletmeden yuksek kepceler yapip geciyo

• Beğen
Tepkiler: essess

bu standart üretim aslında tüm firmalarda var.. ve dediğiniz gibi aslında yanlış.. BG aralığına göre üretmek yanlış.. aynı bg ama TONAJ ve pompa debisi olarak ÇOK farklı markalar var..

EN iyisi motoru fabrikaya götürüp TAM motora göre CUK oturacak kepçeyi yaptırmak.. terzide dikilen takımla, hazır alınan takım kadar fark olur..

Biz fabrikaya götürüp para sorun değil EN iyisini yapın dedik şuan 1800 kg ' a kadar palet indiriyoz.. (tüm kepçe işleri içinde EN fazla kepçeye-ön dingile yük binen iş budur) aynı gün 1-2 tır palet indir bindir yaptığımız da oluyo Allah ' a şükür TIK demedi:)

Arkadaşım bende var her markaya uyumlu geçen yıl slaj işi yaptık ama bıraktık bütün makinayi sattik ama on kepçe duruyor john Deere 5095 monte etmiştik hesaplı verebilirim istersen no vereyim düşünürsen ara görüşelim 05057251471

adanalı_01 link=topic=85442.msg1042828#msg1042828 date=1449431954' Alıntı:
Arkadaşım bende var her markaya uyumlu geçen yıl slaj işi yaptık ama bıraktık bütün makinayi sattik ama on kepçe duruyor john Deere 5095 monte etmiştik hesaplı verebilirim istersen no vereyim düşünürsen ara görüşelim 05057251471
eyvallah . Biz alpaslan aldık. Yinede teşekkür ederim.