Traktör garanti uzatma

Merhaba Arkadaşlar garanti suremin dolmasına 2 ay var mesaj geldi 2 ile 4 yıla kadar garanti uzatabilirsiniz diye td4.65 traktör fiyat olarak tahmini ne kadardır garanti uzatan varmi aramizda

Merhaba Arkadaşlar garanti suremin dolmasına 2 ay var mesaj geldi 2 ile 4 yıla kadar garanti uzatabilirsiniz diye td4.65 traktör fiyat olarak tahmini ne kadardır garanti uzatan varmi aramizda
Bizde uzttıracaktık td90d nin garantisini servisde çalışan eleman hiç gerek yok 7 -8 bin lira istiyorlar dedi bizde içeriye hiç sormadık bile. Ama bu fiyat ne kadar doğru bilmiyorum.

Bizde uzttıracaktık td90d nin garantisini servisde çalışan eleman hiç gerek yok 7 -8 bin lira istiyorlar dedi bizde içeriye hiç sormadık bile. Ama bu fiyat ne kadar doğru bilmiyorum.
Garanti uzatıldığını farz edelim.1 yil içinde öngörebildigimiz,arizalar olabilir.Ve olasi arızaların giderilme gideri ne kadar tutar.Diye düşünülmeli. Mesela debriyaj siyirabilir bitebilir.Yada şanzıman dan şüpheleniyorsunuz .Eğer sorun olursa bunlarin tamiri yenilenmesi ne tutar.Kiyas yapmak gerekir.

Bu haliyle sigorta%50 çok pahali. Diyebilirim.
Tabi birde bunun karşı tarafi var. Olasi sorunlarda traktörün en büyük ariza bedeli üzerinden rakam çıkartmışlar sanki.
Bence ilk aldığımız da uzatma sigortasi yapsaydik.Daha az prim oluyormuş

Garanti uzatıldığını farz edelim.1 yil içinde öngörebildigimiz,arizalar olabilir.Ve olasi arızaların giderilme gideri ne kadar tutar.Diye düşünülmeli. Mesela debriyaj siyirabilir bitebilir.Yada şanzıman dan şüpheleniyorsunuz .Eğer sorun olursa bunlarin tamiri yenilenmesi ne tutar.Kiyas yapmak gerekir.

Bu haliyle sigorta%50 çok pahali. Diyebilirim.
Tabi birde bunun karşı tarafi var. Olasi sorunlarda traktörün en büyük ariza bedeli üzerinden rakam çıkartmışlar sanki.
Bence ilk aldığımız da uzatma sigortasi yapsaydik.Daha az prim oluyormuş
Abi traktör td serisi olunca arızası bol oluyo aslında garanti iyi oluyor dediğin gibi bir buçuk yaşında 1100 saatte şuan iki kere hidrolik beyini değişti garanti olmasaydı çok para tutardı.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Abi traktör td serisi olunca arızası bol oluyo aslında garanti iyi oluyor dediğin gibi bir buçuk yaşında 1100 saatte şuan iki kere hidrolik beyini değişti garanti olmasaydı çok para tutardı.
Benimde 2016 model 6556s debriyaj bitmek üzereymiş.
1970 yilindan beri fiat lisanli traktörleri kullaniyorum. Debriyaj dahil ariza diyeceğim bir şey olmadı.
Bu sorun beni şaşırttı garantide biteli 1 ay olmuştu. 1000 tl.tutuyormuş.
Garantiyi şimdi Uzatmak için. 1750 tl isteniyormuş. Kiyas bu

Bu garanti uzatma işi traktor garantisi bitmedek yapmak gerekiyo galiba gecen serviste denkgeldi biri ikinci el tt4.65 almis alirken 15 gun daha garanti var demisler uzatacakti 4 bin tl gibi birakam istedi servis sonra bilgisayara girmisler 1 hafta olmus biteli servis garanti uzatma olmaz dedi yada ben oyle anladim

Merhabalar,
GARANTİ UZATIM konusun traktörün modeline ve üretim yılına göre fiyat olarak değişmektedir.
Bu konuda bayimiz Türkiye'de en çok garanti uzatımı bayidir. Bu konuyla ilgili bizden muhakkak fiyat almanızı önerriz.AYrıca garanti konusunda sorularınızı, kafanıza takılanlar konusunda ulaşabilirsiniz.

İyi çalışmalar

Saygılarımla.

Tayyar COŞKUN

Kleym-Kasko Danışmanı

75.Yüzyıl Mah. Teksan Sanayi Tornacılar Sitesi N Blok No:3-4

Tel: 0222 228 20 66 – 532 791 42 45 Faks: 0222 217 24 03

Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

tayyar.coskun@estrakotomotiv.com

Bu garanti uzatma işi traktor garantisi bitmedek yapmak gerekiyo galiba gecen serviste denkgeldi biri ikinci el tt4.65 almis alirken 15 gun daha garanti var demisler uzatacakti 4 bin tl gibi birakam istedi servis sonra bilgisayara girmisler 1 hafta olmus biteli servis garanti uzatma olmaz dedi yada ben oyle anladim
Merhabalar,
garantisi bitmeden önce garanti uzatım teklifi alınmış olsa idi eğer, garanti bitiminden sonra 10 gün içerisinde yada 2li diyalog ile garanti uzatımının yapılması imkanı vardı.
tt4.65in garanti uzatım fiyatı 2300tl ile 3200 tl arasında değişmektedir.Traktör satın alınır alınmaz yapılırsa 2300tl eğer ki garanti bitimi son haftası yapılmak istenirse 3200tl civarındadır.
İyi çalışmalar

Saygılarımla.

Tayyar COŞKUN

Kleym-Kasko Danışmanı

Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

Merhabalar,
3800tl ile 5030 tl arasında değişmektedir.
iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.
İyi çalışmalar

Saygılarımla.

Tayyar COŞKUN

Kleym-Kasko Danışmanı

Odunpazarı/ ESKİŞEHİR

2013 yılında sıfır aldığım arabama yapmıştım uzatılmış garantiyi. Fiyatı da bir bakım ücretine denk geliyordu. Uzatılmış garantinin bitmesine 2 ay varken motor piston kolunu kırdı yolda kaldım. Serviste Mevcut motorun tamirini kabul etmedim yerine sandık motor talep ettim. Yaklaşık 35 gün araç serviste kaldı ve bu süre boyunca ikame araç verdiler. Arabam hazır olduğunda gittim aldım .
İşin özü uzatılmış garanti iyidir.