Td80 suya gömülďü

15.11.2013
2,809
1,794
30
Tokat

Bugüñ Ä·öyün irmaginda traktörü yikamak icin girmis ama dün ordan 10 romorka yakin kum almislar bulanik oldugundan farkina varamadan icine dalmis dibi görünmeyen yerlerde dikkatli olalim[video=youtu;pR657dpYeNs]https://youtu.be/pR657dpYeNs[/video][video=youtu;pR657dpYeNs]https://youtu.be/pR657dpYeNs[/video]

geçmiş olsun motor su çekmiş mi

Geçen yıl olacak forumdan bir arkadaşımız aynı olayı yaşadı. Devamlı motor yıkadığı yerden kum almışlar, suya girince batıp gitmiş motor yaptırmıştı.

Geçmiş olsun topragam filtreden su aldıysa yazık olmuş rektefe gerekecek insallah olmamıştır

saolalun abiler şöför stop etmeye kalmadan kendı stop etmiş buyuk ihtimal suyu çekti

2000 yılında malatya ya aile dostundan da öte bir Kayısı sahibine çalışmaya gittik. Hekimhana varmadan kocaözü köyü vardır,90 lı yıllarda jet uçağının düştüğü köprünün biraz ötesinde büyük bir akarsu vardı. Ayrıca ordan tren hattı geçiyordu. İş bitiminde ailenin en küçük oğlu hatırlayamadığım bir sebeple 480fiat traktörü suya yakın sürmüş ve makine suya komple girmiş stop etmediği için rektefe ye gitti ozaman çok büyük bir masraf çıkardı. 10 yıldır maddi durumu düzelttik çok şükür artık dışarı çalışmaya gitmiyoruz ve anca kendi işimize yetiştiriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr
2000 yılında malatya ya aile dostundan da öte bir Kayısı sahibine çalışmaya gittik. Hekimhana varmadan kocaözü köyü vardır,90 lı yıllarda jet uçağının düştüğü köprünün biraz ötesinde büyük bir akarsu vardı. Ayrıca ordan tren hattı geçiyordu. İş bitiminde ailenin en küçük oğlu hatırlayamadığım bir sebeple 480fiat traktörü suya yakın sürmüş ve makine suya komple girmiş stop etmediği için rektefe ye gitti ozaman çok büyük bir masraf çıkardı. 10 yıldır maddi durumu düzelttik çok şükür artık dışarı çalışmaya gitmiyoruz ve anca kendi işimize yetiştiriyoruz.

Cenap 480 sizin miydi?

Geçen aynı olay benimde başıma geliyordu az kalsın mazot almıştım eve giderken lastikleri bi dereye sokayım dedim herzaman girdiğim dere Allahtan yavaş ilerliyordum birden ön lastikler kayboldu düştü hemen fark edip geri çıktım malzeme almış namıssızlar aslında yasak dereden malzeme çekmek

• Beğen
Tepkiler: MehmetGngr

Abi bi ara Malatya'da Adıyamanlı işçiler modaydi çok sağlam ve dürüst çalışırlardı tütün para etti fabrika açıldı azaldı Antepden urfadan gelmeye başladı ama adiyamanlilar gibi olmadı zaten bizimde ozumuz Adıyaman abi 😊