Td 65 mi ls u 60

Herkese merhaba arkadaşlar sizlerin bi konuda bilginize ihtiyaçım var td 65 Tek çeker mi yoksa ls u 60 çift çeker mi mi nasıp olursa bu 2 traktörü düşünüyorum amacım ufak işlerimi yaptıracam yazlık ürünlerin Çapası gel git işlerin gibi . Parça yönünden dayanıklılık yönünde hangisini önerirsiniz

Haşbaylı mıydı makina çevirdi yani öyle mi birde yarım dizel ne oluyor ki
Ilk basta hasbay taktik ama motoru cok yordu bende cikarmak zorunda kaldim. Yarim dizel üstten isitmali kizdirmali sistem oluyo her pistona ait kizdirma bujisi bulunur. Yarim dizellerin sıkıstırma orani zayiftir haliyle torku düsüktür buda kolay bayilmasi demek. Ama cok sessiz calisir. Leyland isbora fait 415 gubi traktorlerde yarim dizeldir

Sent from my LG-D331 using TrakKulüp mobile app

Ilk basta hasbay taktik ama motoru cok yordu bende cikarmak zorunda kaldim. Yarim dizel üstten isitmali kizdirmali sistem oluyo her pistona ait kizdirma bujisi bulunur. Yarim dizellerin sıkıstırma orani zayiftir haliyle torku düsüktür buda kolay bayilmasi demek. Ama cok sessiz calisir. Leyland isbora fait 415 gubi traktorlerde yarim dizeldir

Sent from my LG-D331 using TrakKulüp mobile app

Eyvallah abicim teşekkürler

Ls nin u 60 yerine ultra 55 ini alirsaniz hayatta sikinti yasamazsiniz. U 60 lar yarim dizel o yuzden motoru biraz zayif yani kolay bayiliyo rampalarda. Sanzumaniyla kuyruk mili cok kuvvetli. 2 yil balya bastim u60 la

kardeşim sadece u60 lar mı yarı dizel.u65 ler nasıldır bir bilgin var mı.u60 almayı düşünüyorum 55 ve 65 lere de bakıyorum.daha önce ls kullanan birisi olarak biraz daha açabilir misin?tavsiye eder misin?

kardeşim sadece u60 lar mı yarı dizel.u65 ler nasıldır bir bilgin var mı.u60 almayı düşünüyorum 55 ve 65 lere de bakıyorum.daha önce ls kullanan birisi olarak biraz daha açabilir misin?tavsiye eder misin?
U50 u60 r50 r60 bunlarin dordu yarim dizel. Ultra 55 ile 65 16 valf tam dizel mitsubishi motor. Ben ultra kullanmadim ama kullanan bilen arkadaslar cok memnun. Bayilma gibi sorun olmadigini soyluyolar. Servis bile bana plus 70 yerine ultra 65 almami önermisti ancak ben tercihimi plus 80 den yana kullandim. Ultra serisi gercekten harika motor. Temiz bisey bulursan kacirma derim. U60 a gelirsek yapacagin is cok degilse fazlasiyla islerini gorecektir. Yani benim gibi balye basmasini beklemezsen boyundan buyuk islere kosmazsan normal bi ciftciye yeter artar

• Beğen
Tepkiler: muk67