--- T4 --- (Made in Turkey)

NsL

15.11.2007
704
1

--- T4 --- (Made in Turkey)

[size=12pt]T4[/size].55 [size=12pt]T4[/size].65 [size=12pt]T4[/size].75

Güç : 56 65 75

Motor : F5C / Turbo intercooler

Silindir Hacmi : 3.2

Silindir Sayısı : 4

Emisyon : Tier III

Transmisyon : 12x12

Opsiyonel : Powershift (Hi-Lo) / Super Steer

3 model daha sonra ise [size=12pt]T4[/size].85 , [size=12pt]T4[/size].95

Ynt: --- T4 --- (Made in Turkey)

süper makine 75 i ne kadar ne zaman satışa çıkar acaba buralarda. 55 56, tt55, td65 ten sonra sıra artık buna geldi nasipse t5040 düşünüyodüm ama t4 ü görünce fikrim değişti new holland a helal olsun

vallahi güzel olmuş ne demeli keşke ileri geri hareket kolunu soldan iptal etmişlerdir.tek sevmedigim yeri bu sistemi ve vites kollarıydı.isteyince oluyormuş fiyatlardada indirmli şekerli bir şey olursa ortalık karışır gibi.rekabet olmalı.

bune yaws :D çok janjanlı yapğmışardır herşey war donanımara bak :D buna uygun fiyat yazmazlar sanırım pahalıdır bu kadar donanım fln :) ufak bi modelde bunların olması ağzımızı açık birakan bi alet :)
tşkler..

Güzel paylaşım. Acaba TD serisi artık tedavülden kalkacak mı? Çünkü tasarımı olsun, özellikleri olsun artık değişmesi gereken bir modeldi. Belki bu seri ülkemizde TD serisinin yerini alacak. Şuanda TD serilerinde kampanyalar var sanırım. Belkide yeni seri geleceği için TD serisini o yüzden düşük fiyatla veriyor olabilirler. Belkide TD serisi yine kalacak. Her modeli olmasada bazı modelleride kalabilir. Bu seride daha fazla konfor isteyenler için üretilmiş olabilir diye tahmin ediyorum. Çünkü standart özellikleri TD serisinin özellikleri ile benzer. Artı olarak opsiyonel daha üst donanımlarda sunulmuş. Erkunt ' un yeni kabin ve tasarımıda belki bu serinin üretilmesinde bir etken olmuş olabilir. Çünkü Erkunt ' un tasarımı ve kabin konforu yerli pazarda büyük etki yarattı. Birde büyük modellerinin yolda olmasıda var...:D

alipasalierkan link=topic=36632.msg309744#msg309744 date=1290695793' Alıntı:
Güzel paylaşım. Acaba TD serisi artık tedavülden kalkacak mı? Çünkü tasarımı olsun, özellikleri olsun artık değişmesi gereken bir modeldi. Belki bu seri ülkemizde TD serisinin yerini alacak. Şuanda TD serilerinde kampanyalar var sanırım. Belkide yeni seri geleceği için TD serisini o yüzden düşük fiyatla veriyor olabilirler. Belkide TD serisi yine kalacak. Her modeli olmasada bazı modelleride kalabilir. Bu seride daha fazla konfor isteyenler için üretilmiş olabilir diye tahmin ediyorum. Çünkü standart özellikleri TD serisinin özellikleri ile benzer. Artı olarak opsiyonel daha üst donanımlarda sunulmuş. Erkunt ' un yeni kabin ve tasarımıda belki bu serinin üretilmesinde bir etken olmuş olabilir. Çünkü Erkunt ' un tasarımı ve kabin konforu yerli pazarda büyük etki yarattı. Birde büyük modellerinin yolda olmasıda var...:D
Katılıyorum abi banada öyle bişiler geliyor aslında 12-12 olması fln ama bence uretilir ve ucuz bişiilerle satılırsa gözde bi seri olabilir :)

alipasalierkan link=topic=36632.msg309744#msg309744 date=1290695793' Alıntı:
Bende TD serisi tamamen bitirilecek diye duymuştum new hollandaki kampanya yeni model çıkacağı için yapılıyormuş.

bartu link=topic=36632.msg309752#msg309752 date=1290698274' Alıntı:
aralık ayı içerisnde istanbul beylikdüzü tüyap fuarı olacak eh artık o fuara katılırlarsa
yakından inceleme fırsatımız olur.

Zaten fuarda kalmadı. Yılın son fuarı olacak. Benimde canım sıkılmaya başladı. Dört gözle Tüyap ' ı bekliyorum. İnşallah bu seriyi o fuarda görürüz. Biraz yenilik olur. Ama pekte görebileceğimizi düşünmüyorum. Çünkü yurt dışında daha yeni duyuldu. Ülkemizde hemen pazara sunulurmu bilemiyorum.

TD nin yerini mi alacak yoksa üst versiyonu mu olacak şuan için bunu söylemek erken olur arz talep söz konusu

[size=12pt]TD3[/size].50 8x8 (TD4000F - TD5000B - TDB )