sitede farmtrac kullanan var mı

Ynt: sitede farmtrac kullanan var mı

sevgili civaş ben kullanıyorum ve çok memunum ft 60 dt var ben böyle traktör görmedim sanki traktör uçuyor
çok seri fevkalade çekişi var tarladan çok adam kaçırdım fordu bilirsin anlatmaya gerek yok dünya markası

maystıc link=topic=5469.msg69422#msg69422 date=1219919750' Alıntı:
sevgili civaş ben kullanıyorum ve çok memunum ft 60 dt var ben böyle traktör görmedim sanki traktör uçuyor
çok seri fevkalade çekişi var tarladan çok adam kaçırdım fordu bilirsin anlatmaya gerek yok dünya markası
ford ile farmtrac ın ne alakası var anlamadım.tipini benzettiler diye ford mu oldu,kalitesiz hindistan malı??????

yaw arkadaşlar bende 3610 ford vardı cidden onun kadar iyimi yolda köpekgibi giderdi gavur ford kullanan lar nediyonuz, patinaja tahammülü nasıl bayılıyomu motor yeterlimi bilgi verirseniz çok sevinirim

bizim burda 1 tane vardı koca memlekette oda kullanamadı sattı sanırım zaten orjinal bir adam kimsede olmayanı alır her zaman şimdi tafe var sanırım hiç duydunuzmu tafe

xdragonx link=topic=5469.msg105990#msg105990 date=1228678707' Alıntı:
bizim burda 1 tane vardı koca memlekette oda kullanamadı sattı sanırım zaten orjinal bir adam kimsede olmayanı alır her zaman şimdi tafe var sanırım hiç duydunuzmu tafe
Adam harbiden çok orjinalmış :D :D :D.o Adama deki emmi orjinal olcaksan alıcaksın Fendti bakıcaksın dalgana

tafe,farmtrac bunlar aslında biri fergusonun biri fordun eski kalıplarını satın alıp yeniden yapılan traktörler.bende mesela farmtrac hayranı biri olarak konuşuyorum,eskiden bizde 3610 s vardı sonra maddi sıkıntıdan sattık işler düzelince newholland tt 55 aldık o tadı bulamadık şimdi satıp farmtrac 60 dt almayı düşünüyoruz. siz nedersiniz

biz 17 yıl ford 2000 kullandık onu verdik 1983 model ford 3610 aldık 21 yıl kullandık. bunların ikisinide sıfır almış babam.
çok ekmeklerini yedik. ama ford sıfında fena bi traktör değil.
şu anda başak 2073 kullanıyoruz bundan çok memnunuz. fazla sıkıştırmıycaksın mümkünse anızlarını gece sürüceksin. çok mükemmel bi hidrolik var başakta . çok hassas hidrolikleri var. vitesleri çok uygun. patinaj olayı fazla yok. hatta yapacaksa bile tek teker yapmıyo ikisi birden kaçırıyo nasıl bi sistem bilmiyorum. fordda sıkışınca hemen zayıf taraf oturuyodu
ford dan başağa geçince özellikle hidrolik konusunda çok rahat ettik. bi kere ayarla arkaya hiç bakmadan devam et.

aynen bizde avrupa 77 model ford 3600 var cok cefakar motor 2002 de sıfır başak aldık direksiyon olsun hidrolikler olsun firenler den cok rahatettik ama ford`dun tadı sesi bambaşka kullanan bilir

xdragonx link=topic=5469.msg105990#msg105990 date=1228678707' Alıntı:
bunlarımı diyon

MF yi andırıyor ama MF kadar olamaz

Kullandım dayı pullukla harika yolda gidişi de güsel seri olduğundanmu nedir biz iki tekerli ramork kulanıyoruz rampada yığılıyo vites düşecen devri düşük bi traktörle 4 le aldığım rampada 2 kadar düşer 45 çift çekeriydi

Mf 266 gold mu nh 65-56s mi yakıt, çekiş herşey hangini alayım...

Hiç de iyi traktörler değil bizim köyde biri 60lığın tek çekerini aldı motor bozuldu geri yolladı bukezde çifçekerini aldı avanak bıktı ama belli etmıyo ford heryeri canından nolur... Zuha...

Ynt: Mf 266 gold mu nh 65-56s mi yakıt, çekiş herşey hangini alayım...

HaLiL 37 link=topic=5469.msg360170#msg360170 date=1300128255' Alıntı:
Hiç de iyi traktörler değil bizim köyde biri 60lığın tek çekerini aldı motor bozuldu geri yolladı bukezde çifçekerini aldı avanak bıktı ama belli etmıyo ford heryeri canından nolur... Zuha...
tipi forda benziyorda sesinin bile alakası yok fordla ... fordun cakması işte farmtrack ..