• Hesabınıza giriş yaparken sorun yaşıyorsanız buraya tıklayarak lütfen şifrenizi sıfırlayınız.

Sitede Bakım Duyurusu

08.05.2019 tarihinden itibaren sitemizde bakım yapılacağından sitemize erişimde ve bazı kullanıcı hesaplarına girişlerde sorunlar yaşanabilir. Kullanıcı hesaplarına girişte sorun yaşayan üyelerimiz "Şifremi Unuttum" kısmından yeni şifre alarak sorunu çözebilirler. Bunun için güncel mail adreslerinizin sistemde kayıtlı olduğuna emin olunuz.

Yeni şifre almakta zorlanan kullanıcılarımız ise trakkulup@trakkulup.net adresine mail, TrakKulüp Facebook Sayfasına özel mesaj veya 05357845520 numaralı WhatsApp hattına mesaj göndererek sorunlarının çözümünü talep edebilirler.

Her ne kadar sitemizin gelişimi ve üyelerimiz için bu bakımları yapsak da vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Anlayışınız için teşekkürler.
 

TrakKulüp

Aktif Üye
Sitemizin daha güzel olması için 09.05.2019 saat 00:00 itibariyle başlayan bakım ve geliştirme çalışmalarımız şu saat itibariyle sona ermiştir. Eksik kalan bazı işlemler ve ortaya çıkabilecek sorunların çözümleri ise devam edecektir. Bu süreçte karşılaşmış olduğunuz sorunları bu konunun altına yazabilirsiniz.

Ayrıca kullanıcı hesaplarına giriş yapamayan üyelerimiz buraya tıklayıp yeni bir şifre alarak hesaplarına giriş yapabilirler.

Anlayışınız için teşekkürler.
 

The_Hoca

Trakkolik Üye
Hayırlı olsun, yenilikler güzel olmuş, fakat bazı özellikler çıkarılmış gibi duruyor.En çok görüntülenen mesajları göremiyorum.
 


Üst Alt