Sezonluk balya şoförü

Sayın arkadaşlar bulundugunuz ili ve çalıştırmış oldugunuz şoför varsa kac ay çalışıp kaç para verdiğinizi yazabilirmisiniz acaba?.Tabiki şöforden şoföre fark vardır , her işin bi ehli olduğu gibi tam anlamı ile balyanın,motorun makinanın dilinden anlayan şoför olan birine verilecek para hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkurler.

Ynt: Sezonluk balya şoförü

Bulundugumuz il Eskişehir biz biçer şoförü çalıştırıp balyayı kendimiz yapıyoruz.Balyacılara sordugumda 20-30 gün için 6-8 bin tl arasında para verdiklerini söylüyorlar. 20 30 gun mu konya ılgındayım bizim buralarda üç aylık dokuz milyara gidiyorlar benim arkadaşlar tam anlami ilede şoför olanı.

jhondeerecii link=topic=80910.msg961256#msg961256 date=1421945199' Alıntı:
Bulundugumuz il Eskişehir biz biçer şoförü çalıştırıp balyayı kendimiz yapıyoruz.Balyacılara sordugumda 20-30 gün için 6-8 bin tl arasında para verdiklerini söylüyorlar. 20 30 gun mu konya ılgındayım bizim buralarda üç aylık dokuz milyara gidiyorlar benim arkadaşlar tam anlami ilede şoför olanı.
Bizim burada genelde öyle bizim biçer şoföru 1 aya 7000 tl aldı eğer birde egeye kütahya ya gitse şoför en az 15000 tl alır. Sizin orada şoför çok demekki o nedenle fiyat düşüktür. Artik bizim burada biçer şoförleri kendi yürür pancar sokme,slaj biçme, bezelye toplama makinası gibi makinalardada çalışıyor.

Bizde geçen sene makinada 3 aylık 10 bine çalıştı artı can güvenliği bedava çünkü adam boksör boş zamanlarda bana ders verdi hemde benim hocam olur bu sezon yine o calişcak makinada

aslan26 link=topic=80910.msg961273#msg961273 date=1421947444' Alıntı:
Balya makinası kullanabilinmi Ahmet [emoji4]
bende gelebilirim rıdvan :)
daha önce 2 sezon çalıştım 40 bin küsür basmışlım var makinenin ufak tefek arızasını elimden geldince anlarım
balya işine çok meraklıyım traktor kabinli ise ben talibim hem yakınız :)

ibrahim_11 link=topic=80910.msg961524#msg961524 date=1421970858' Alıntı:
bende gelebilirim rıdvan :)
daha önce 2 sezon çalıştım 40 bin küsür basmışlım var makinenin ufak tefek arızasını elimden geldince anlarım
balya işine çok meraklıyım traktor kabinli ise ben talibim hem yakınız :)
Traktör erkunt kudret 100 lüks kabinlı klimalı[emoji4] ama biz bicere şoför tutuyoruz.Balyayı kendimiz yapıyoruz.

Sayın arkadaşlar bulundugunuz ili ve çalıştırmış oldugunuz şoför varsa kac ay çalışıp kaç para verdiğinizi yazabilirmisiniz acaba?.Tabiki şöforden şoföre fark vardır , her işin bi ehli olduğu gibi tam anlamı ile balyanın,motorun makinanın dilinden anlayan şoför olan birine verilecek para hakkında yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkurler.
Cümleten selamın aleyküm abilerim ismim yusuf tekirdağda ikamet ediyorum 18 yaşındayım encekten beri çiftçilik işindeyim balya makinasına şöfer arayan varsa olursa ben burdayım sezonluk ve aylık olarak konuşulur anlaşılır gurbetede giderim iş verenim sıkıştığında aylak durmam tane ve balya da çekerim gece gündüz çalışırım emin olun 50 yaşında adama taş çıkartırım evvel allah zıpkın gibiyim 😉