same same jaguar

bugn yolda giderken gördüm o kadar farklıydı çok şaşırdım ama resm çekme şansım olmadı gidyodu çünkü same yazısını okuyabildim bişeler daha yazıyodu
arkası aşırı derecede çok büyük ve çok sallı motordu o arkası dev gibiydi sanki ne taksan götürecek gibiydi 26 plakaydı adamda sanki gevur gibi geldi ;D biraz araştırdım ama pek ayrıntılı bişe bulamadm aynı buna benziyodu tipi kabinsizdi ..bilgisi olan varmı kaçtane gelmiş türkiyeye ? :S
samesamejaguar95984825c.jpg

samesamejaguar95e9d8d9c.jpg

Ynt: same same jaguar

nh_fıat link=topic=44124.msg410504#msg410504 date=1306856711' Alıntı:
bugn yolda giderken gördüm o kadar farklıydı çok şaşırdım ama resm çekme şansım olmadı gidyodu çünkü same yazısını okuyabildim bişeler daha yazıyodu
arkası aşırı derecede çok büyük ve çok sallı motordu o arkası dev gibiydi sanki ne taksan götürecek gibiydi 26 plakaydı adamda sanki gevur gibi geldi ;D biraz araştırdım ama pek ayrıntılı bişe bulamadm aynı buna benziyodu tipi kabinsizdi ..bilgisi olan varmı kaçtane gelmiş türkiyeye ? :S
samesamejaguar95984825c.jpg

samesamejaguar95e9d8d9c.jpg
internete yol mu yaptılar.yolda gördüm demişin zuha-*-s

nh_fıat link=topic=44124.msg410982#msg410982 date=1306942524' Alıntı:
bunu okuyamadnmı büyükmü yazayımm...
(((((((((((((biraz araştırdım ama pek ayrıntılı bişe bulamadm aynı buna benziyodu tipi kabinsizdi .. ))) ))) )))
arkası aşırı derecede çok büyük ve çok sallı motordu o arkası dev gibiydi sanki ne taksan götürecek gibiydi 26 plakaydı adamda sanki gevur gibi geldi
;D

insan bugün gördüğümün aynısı yazardı baştan

bu same buffalo modeli türkiye ye sadece falcon saturno gibi modeller geldi sen yanlış görmüşün o gördüğün explorer serisidir 90 lı modellerde..o eski sameler varya süper makina eskileri var bunun gibi 100 130 hp özellikli makinalardan same kendi memleketinde tutulan bi motordur..

1006 link=topic=44124.msg411337#msg411337 date=1306998460' Alıntı:
bu same buffalo modeli türkiye ye sadece falcon saturno gibi modeller geldi sen yanlış görmüşün o gördüğün explorer serisidir 90 lı modellerde..o eski sameler varya süper makina eskileri var bunun gibi 100 130 hp özellikli makinalardan same kendi memleketinde tutulan bi motordur..
saturno ya çok benziyor ama resmdekiler küçük gbi benm gördğüm gerçekten baya bi büyüktü arkası bida görsem asılcam fotoya ama denk gelmezki..
esploner serisi olmaz netten bktm eskilere öle deil.
ford39 link=topic=44124.msg411329#msg411329 date=1306996477' Alıntı:
arkası aşırı derecede çok büyük ve çok sallı motordu o arkası dev gibiydi sanki ne taksan götürecek gibiydi 26 plakaydı adamda sanki gevur gibi geldi
;D

insan bugün gördüğümün aynısı yazardı baştan
biraz araştırdım ama pek ayrıntılı bişe bulamadm aynı buna benziyodu tipi kabinsizdi ..bilgisi olan varmı kaçtane gelmiş türkiyeye ? burdan anlıyamıyosan benm yapacağm bişey yok..