Same frutteto ' dan bağımsız ön aks

Ynt: Same frutteto ' dan bağımsız ön aks

Arkadaşlar yorumlarınız okudum. Kimi arkadaşlar ne özelliği var yazmış. Bana göre en büyük özelliği 4 fren yağ banyolu disk fren olması, çünkü eğimli arazilerimiz var, fren güzenliği çok önemli bizim için; zaten o yüzden same aldık. 2. olarak bayağa vites seçeneği var 30+15 ve yol hızı 2400 devirde 46 km/h. ( 3000 devirlik motoru var). Çok araştırdık kullananlar yakıtından memnun, keza 82 bg lik bir traktöre göre bende memnunum yakıttan..540+750+1000 devirlik kuyruk mili hız seçenkelri var.. Çekişi de süper.. Ha dğer yandan herkesiz traktörü kendine güzel.. Malatya bayisi Gedik traktöre ben 6 akraba ve tanıdığıma same aldırdım. Adamlar satışlardan çok memnunlar. Diğer yandan sameyi savunsamda aşağılasamda fabrikadan bana kar gelmiyecek. :) Mf den daha kaliteli, ki ben mf de kullanıyorum. İllaki daha iyi markalr var. Rakipsiz fendt gibi. olsaydı 270 bin tl gider fendt alırdım :D ama değmezdi çünkü büyük çaplı bir işimiz yok.. Same den memnunuz kısacası.. Diğer ilgimi çeken ve alırım diyebileceğim bahçe traktörleri de : John deere gl serisi, Carraro, anatonio Carraro, Kubota, Kioti, Fendt... Boşa tartışmanın anlamı yok bana göre dayılar :)) kimse kar vermiyor bize sattığı traktörden. Gedik traktörden bizim tavsiyemizle 6 kişi same aldı peki kar mı verdiler ? tabiki nayır... Ve alan herkes de memnun traktörlerden..