Power 90-Test Sürüşü/İstanbul

02.12.2012
13,461
3,245
Bayburt

Bugün Osman'ın misafiriydik..

Beykoz'da Power 90'ı deneme fırsatı oldu..

Tek kelime ile "daha iyisi yapılana kadar en iyisi bu":)

90'lık olarak harika..

Şatıl
2 kademe bucuk (panelde işaret olması da güzel)

isteğe bağlı "auto" modunda bucuklar kendi inip-çıkıyor

ve

el devriyajı

yani istersen bi ömür ana-ara vitesleri hiç ayak debriyajı olmadan kullan..

yakar/ceker ayrıntılı bilgi Osman'da:)

IMG-20171015-WA0025.jpg

20171015_151750.jpg

2 kademe bucuk ve el debriyajı..
20171015_141045.jpg

2 kademe bucuk.. yani tosbaganın tospagası.. ilkinde panelde 1 ikincisinde 2. tosbaga işareti..
20171015_141034.jpg

Umut abi öncelikle ayağına sağlk bizi kırmadın sevdin saydın geldin... zaman kısıtlıda olsa birşeyler yaptık inşallah keyif almışsındır.trakkulup arkadaşlığı çok güzel bir duygu bizleri,bukadar güzel insanları bir araya toplayan trakkulup yönetiminden ALLAH cc razı olsun inşallah daha güzel etkinlikler daha kapsamlı organizasyonlar faydalı işler olur..sanada tekrar teşekkür edeeim beni zetor sahibi yaptığın için ben artık biliyorsun zetoru anlatmıyorum benim için dünyanın en güzel traktörü üzerine yok lakin her kişinin görüşü farklı saygı duyarım zetoru anlatmak la olmaz gelecek buraya kullanacak test edecek ve alacak bu kadar basit ..çünkü yok parça yok yok ikinci eli yok kıldı tüydü benim kafa kaldırmıyor artık ne dedin aklı olan alır dedin ben demedim sen dedin .. ���� yinede küçük bir video atayım ..
[video=youtube;wLyQccDFJ0A]https://www.youtube.com/watch?v=wLyQccDFJ0A[/video]

https://www.youtube.com/watch?v=wLyQccDFJ0A

Moderatör tarafında düzenlendi:
son 5 yıldır hep aynı şeyi dedik durduk..

parca-servis azıcık otursun aklı olan zetora biner..:)

yakar/ceker emsalsiz
fiyat suan nerdeyse yerli gibi, hatta daha düşük

parça da bulunuyo aslında ve fiyatlar makul

tek en büyük eksik aslında servis-usta

yoksa motor gerçekten çok iyi..

5-6 ton yükle orman içinde toprak dimdik rampalardan in-çık yaptık..

çok rahat çok tatlı indi çıktı..

ne çıkarken en ufak bayılma, garaduman var

ne inerken salma..

zetor şeytanın bacağını kırar da şu montaj işini hakkıyla çözerse.. meraklı arayıs icinde olan, yerliden farklı biseyler arayan bicok insan kısa surede zetorcu olur:)

son 5 yıldır hep aynı şeyi dedik durduk..

parca-servis azıcık otursun aklı olan zetora biner..:)

yakar/ceker emsalsiz
fiyat suan nerdeyse yerli gibi, hatta daha düşük

parça da bulunuyo aslında ve fiyatlar makul

tek en büyük eksik aslında servis-usta

yoksa motor gerçekten çok iyi..

5-6 ton yükle orman içinde toprak dimdik rampalardan in-çık yaptık..

çok rahat çok tatlı indi çıktı..

ne çıkarken en ufak bayılma, garaduman var

ne inerken salma..

zetor şeytanın bacağını kırar da şu montaj işini hakkıyla çözerse.. meraklı arayıs icinde olan, yerliden farklı biseyler arayan bicok insan kısa surede zetorcu olur:)
Her şey iyi güzel de, mayıstan beri açılacak olan fabrika halen açılmadı (açılacağını da sanmıyorum) kaldı ki fuara dahi katılmayan ne bi tanıtım ne bi reklam kim neden alsın zetoru.. kalitesinden çokça bahsettiğimiz yerli traktörlerden daha iyi fiyat makul dediğimiz zetor neden 2017 yılında "3 adet" sattı kimse alınmasın gücenmesin Tr pazarında zetordan bi cacık olmaz nekadar kaliteli iyi olursa olsun, sonuçta hiç kimse tv de fuarda dahi görmediği bir traktörü almaz.

Her şey iyi güzel de, mayıstan beri açılacak olan fabrika halen açılmadı (açılacağını da sanmıyorum) kaldı ki fuara dahi katılmayan ne bi tanıtım ne bi reklam kim neden alsın zetoru.. kalitesinden çokça bahsettiğimiz yerli traktörlerden daha iyi fiyat makul dediğimiz zetor neden 2017 yılında "3 adet" sattı kimse alınmasın gücenmesin Tr pazarında zetordan bi cacık olmaz nekadar kaliteli iyi olursa olsun, sonuçta hiç kimse tv de fuarda dahi görmediği bir traktörü almaz.
Muhteşem bir yorum 👏👏👏👏

en son satılan kampanyalı bildigim zetor fiyatları;

-150 hd/230 bin tl
-140 hsx/170 tl
-90 ve 100 Plus.. 100 tl civarıydılar

ama bunlar hep liste fiyatının çok altına gitti.. 2016 model diye yada kampanya diye..

yerliyle kıyas kabul etmez kalite yerliden ucuza gitti aynen..

motorun gerçek kendi kalitesi başka bişey..

motorun "piyasa durumu-degeri" çok başka bişey..

zetorda ülkemiz icin bunlar arasında uçurum var..
İnsanlar nekadar kaliteli olduğunu nasıl anlayacak görecek lafla olmuyor abi bu işler, kubota da birzamanlar hiç bilinmiyordu herkez ön yargılıydı reklamı tarla gününü fuarları iyi değerlendirdi şuan Tr pazarında gayet iyi bir seviyede anlatabilmişimdir umarım...

Osman bu arada aradım HIZ tablosunu buldum;

Power'da şanzıman sıralı yani.. 4'ün tosbağanın tosbağası bile 3'den azıcık hızlı.. haberin olsun..

takviye 1'in tosbağanın tosbağası bile 2 km/h.. yani sürüngen yok demekki..

2 - 39 km/h arası tablo..

---

Power yeni adıyla HS seri TÜM katalog burda;

http://www.cals.cz/zetorservice/files/1/Proxima_HS_5_2015_GB.pdf

• Beğen
Tepkiler: h.ayhan
bu konuda çok haklısın..lakin öyle olsa böyle olmazdı..zetoru sizin istediğiniz şartlarda tr gelsin atıyorum koç holding enka gibi firmalar getirsin fiyatı x 3 yap o zaman bir ben 140 ı alayım ozman olsun ne olcksa lütfen ama:)

https://youtu.be/hlB-zrp2QqY