Peugeot partner tepee ?

Arkadaşlar selam bugün bayii ile anlaştık sayılır 2016 partner tepee için fiyat 53.000 full +full araç sizce nasıl seçim iyimidir 2. Seçenek 301 olucak sizce ?

Bizde 2011 modeli var ben şahsen beğenmiyorum yakıt tüketimi ve genişlik dışında hiç bir artısı Yok ve 100 bini geçtikten sonra sorunları başlıyor 301 ile arasında kaldınız ise partner derim ama dediğim gibi ben kullanıcısı olarak menmun değilim...

Bende 2009 model var 150000 kilometreyi devirdim. Herhangi bir sorun çıkartmadı. Ben partner tepee derim. Yıl baında yenilemeyi düşünüyorum. 115 beygirlik ise bu paraya daha iyisini alamazsın.

Şahidim geçen 8. Trakkulüp buluşmasına yıl eskişehirden aksaraya konyaya gittik geri geldik hiç beklemezdim o kadar güzeldi maşallah bastın mı gidiyordu.
Tercih meselesi o ayrı ama araç güzeldi. ;)

Ben eski logan taraftarıyım her zaman ama dizel değil çünkü dizel renault masraf açıyor.1.6 16v biraz fazla yakabilir ama renault benzinlisi 200000 kadar sorunsuz gider .eski logan 7 kişilik otomobil olaraak geçer ve şase çok sağlam yol tutuşu güzel geniş ve zevkli bir araba .duster güzel ama yol tutuşu vasat.ama ben marka istiyorum derseniz tercih sizin bizim bir tanıdık beyin arızası yüzünden partner 80i geçmiyordu daha 100000geçmemişti bile sonra tekrar programlandı bildiğim bu kadar ama yolda iyiydi.

Doblodan daha kaliteli olduğu düşüncesindeyim inşallah üzmez bizi birde bu en full modeli 115 bg evet , ben ptt de kargocuyum doblo 2017 kullanıyorum bence iç döşeme dalan berbat he bastınmı gidiyor ama sadece o
Doblo easy veya safeline ise haklısınız premio veya treking versiyonu sınıfının en iyisi. Hepsini test etmiş ve 2016 doblo treking sahibi olarak görüşüm bu.

Doblonun en boşu var Ptt de zaten ama ön dizayn falan hep aynı hepsinde doblo iyi hoş ama kasa olarak bilemiyorum kullandığım için diyorum çok fazla ötüyor teneke gibi
PTT nin kullandığı versiyon ile treking versiyonu arasında en az 20 bin TL fark var. Yalıtım malzemesi yok denecek kadar az easy versiyonunda bizim treking de koltuk ısıtması bile var gerisini siz düşünün. Ama almışsınız partneri boş muhabbet yapmanın anlamı yok tekrar hayırlı uğurlu olsun aracınız.

8
Doblonun en boşu var Ptt de zaten ama ön dizayn falan hep aynı hepsinde doblo iyi hoş ama kasa olarak bilemiyorum kullandığım için diyorum çok fazla ötüyor teneke gibi
PTT nin kullandığı versiyon ile treking versiyonu arasında en az 20 bin TL fark var. Yalıtım malzemesi yok denecek kadar az easy versiyonunda bizim treking de koltuk ısıtması bile var gerisini siz düşünün. Ama almışsınız partneri boş muhabbet yapmanın anlamı yok tekrar hayırlı uğurlu olsun aracınız.

Bizde de 2005 i var tarlada kullanıyoruz biraz hantal fakat 2013-2016sını da sürdüm yani partner tepeeler cidden çok iyi, konfor performans eski modellere nazaran çok güzel, hayırlı olsun arabanız inşallah cam tavan almışsınızdır çok güzel duruyor

Tepe kamyonet geçiyor. Src ve k belgesi isteniyor. Ozellikle polisler ve maliye buna çok dikkat ediyor. Hiz sınırı 89 şehirler arası. Bagaji da otomobil bagajından küçük. Eger vb taşımayacaksaniz binek araç öneririm.