PELETLEME İÇİN BÜYÜK BALYA MAKİNASI

Abiler kardeşler ben adana da mısır, soya, buğday sapından peletleme işi yapacağım Allah nasip ederse. Sap toplamak için büyük balya makinasına ihtiyacım var. Bu iş için marka model tavsiyenize ihtiyacım var. Kalite noktasında hangi marka daha iyidir. Balyalamanın ortalama maliyeti ne olur aşağı yukarı. Birde adana civarında büyük balya yapan satan varmı bildiğiniz, varsa ondan da alım yapabilirim.

Abiler kardeşler ben adana da mısır, soya, buğday sapından peletleme işi yapacağım Allah nasip ederse. Sap toplamak için büyük balya makinasına ihtiyacım var. Bu iş için marka model tavsiyenize ihtiyacım var. Kalite noktasında hangi marka daha iyidir. Balyalamanın ortalama maliyeti ne olur aşağı yukarı. Birde adana civarında büyük balya yapan satan varmı bildiğiniz, varsa ondan da alım yapabilirim.
Makina olarak krone marka makinalar kaliteli Ama mısir sapı ufak balya makinalarının haşatını çıkarıyor büyük makinadada ilerleyen zamanlarda büyük arızalar çıkarabilir. Böyle bi makina alacaksan yerli makinalar hariç hepsi iş yapar. Maliyetlere gelicek olursak yedek parça ip mazot Can dayanmıyor

Biz de iki takım KRONE Hdp 2 var. Birini satmayı düşünüyoruz. DEUTZ 9340 ile birlikte. Düşünürseniz görüşelim. Benim makinemi almazsanız bile kroneden şaşmayın bence. Yedek parça sıkıntısı yok. Sağlam kaliteli ve hızlı Makinelerdir.