Pancar söküm makinası

Selamün aleyküm Kastamonu ve civarında pancar sökme makinası arıyorum.
Hidomotorlu
Tercihen
2007 üstü Harmak
2009 üstü Barış

Maksimum 27000 liraya kadar
Barış makine tavsiye etmem alırsan harmak al 2015 model sezonda 35 bine harmak alındı piyasa bilgin olsun diye söylüyorum pancar ödemeye vadeli 40 bine 2015 model Torunoğlu alındı makinalar çok temizdi 400 dönüm ancak söküm yapmış makinalar dı

3 yaşından büyük makinayı almamanı tavsiye ederim pompası söküm bacakları illaki alınmıştır
Benim bile 2017 dunmak var bu sene satıp 0 almayı düşünüyorum 5 bin kesin harcarsınız işe girince

3 yaşından büyük makinayı almamanı tavsiye ederim pompası söküm bacakları illaki alınmıştır
Benim bile 2017 dunmak var bu sene satıp 0 almayı düşünüyorum 5 bin kesin harcarsınız işe girince
Bütçeyi aşıyor o zaman tamirini kendimiz yaparız ama soruma cevap verirseniz sevirim 2007 2008 2009 2010 harmak istiyorum nasıldır kullandınız mı

Bütçeyi aşıyor o zaman tamirini kendimiz yaparız ama soruma cevap verirseniz sevirim 2007 2008 2009 2010 harmak istiyorum nasıldır kullandınız mı
Temiz ise al hihro motor rulman zincir bunları kastedtim ben diğer kaynak çatlak onları bizde yapıyoruz aynı işi yapıyoruz sıkıntı çekmeni istemem kaç dekar pancar sokecek
Ben 4 senedir pancar ekiyorum dunmak kullanıyorum harmak iyi makina ama kullanmadım etrafımda bazen binip kullanıyorum genel olarak iyi o model fazla yüklü pancariniz yoksa iş görür

Barışlar sıkıntılı bantli harici alinmaz alirsanda tasli tarlaya sokmican yoksa kucuk bir tasda bile asag inip temizlemen lazim harmaklarda ters ozelligi var binevi o biraz kurtarır sana tavsiyem barış bantli sistemden al 2015 ustu

Barışlar sıkıntılı bantli harici alinmaz alirsanda tasli tarlaya sokmican yoksa kucuk bir tasda bile asag inip temizlemen lazim harmaklarda ters ozelligi var binevi o biraz kurtarır sana tavsiyem barış bantli sistemden al 2015 ustu
Bantlı modelleri burada birinde vardı 2016 depo paletine hareket veren hihro motorun milini kesiyor 4 sefer hidro motor değiştirdi 1500 TL tanesi belki de onun makinada vardı sorun biryer kasıp kırıyor du

Temiz ise al hihro motor rulman zincir bunları kastedtim ben diğer kaynak çatlak onları bizde yapıyoruz aynı işi yapıyoruz sıkıntı çekmeni istemem kaç dekar pancar sokecek
Ben 4 senedir pancar ekiyorum dunmak kullanıyorum harmak iyi makina ama kullanmadım etrafımda bazen binip kullanıyorum genel olarak iyi o model fazla yüklü pancariniz yoksa iş görür
Bu sene 60 dönüm seneye artabilir belki. Verdiğiniz bilgi için teşekkürler

Harmak ve torunoğlundan şaşmayın derim. İkisini de kullandık harmak ve torunoğlu kırmızı olanlar aynı sistemle çalışıyor. Bizde şu an 2012 harmak PHM 2 var senede ortalama 300 - 350 dekar söküm yapıyoruz. Geçen yıl komple pompa ve hidromotorları değiştirdik. İşçilik dahil 9 hidromotor 1 pompa 15000 tl ödedik. Bir önceki yıl da bantlarını değiştirdik o da yine işçilik dahil 8000 tl ödedik. Yani masraflı aletler.
Harmak ve torunoğlu arasında malzeme kalitesi farkı var. Harmak demiri daha kalın kullanıyor. Torunoğlu öyle değil çabuk kırılıyor. Ama yenileri daha sağlam.
Harmak çamurda torunoğluna göre çabuk tıkanır. Torunoğlu çamurda daha iyi söküm yapar. Çünkü yıldızın ağzı harmak'a göre daha geniş. Bir de harmak pompa ve motor olarak daha güçlü daha seri. Ortalama ikisi de aynı fiyata piyasadan bulunabilir. Ama en çok 5 yaşında makine alın derim. Çünkü kaynaksız makine zor bulunur. Kul yapısı sonuçta.