oyunda platform exception hatası alanlar

Ynt: oyunda platform exception hatası alanlar

bu konuyla ilgili yaptığnız silip tekrar yükleme işlemi problemi çözmüyorsa hiç boşuna uğraşmayın bazı haritaların ve bazı yamaların efektif özellikleri farklı boyutta yani kullanığnız haritayla çözünürlükleri az veya çok olduğu için bu prblemi veriyor herhangi bir haritayı kopyalayıp oynadığnızda problem çıkmaya bilir fakat nezaman yamaları kullandığnız haritaya eklemeye başladığnızda en az 15-20 dk oyanyın üzerine hemen yama yapmayın tekrar bu hatayı (platform exception) verdiğinde yaptığınız yamayı silin yani satın kullanmayın muadili başka bir ekipman kullanın ozaman sorun kalmıycak

arkadaşlar ben biretpitin önerdiği yolu denedim artık hiç hata almıyorum sizde deneyin gerisi hikaye hem çokta basit çok saol kardeş

yav gene aynı hata aynı kız-*sw duva*-*0 hata bidaha yemin ediyorum ki bu simulator traktör oyunun dan yüklemeyecegim ne kadar yükledim bunu iki kez yükledim gene aynı 2008 i yükledim o da 3d sistem hatası verdi kız-*sw jhondeere farmeri indirdim 4 kez oyuna girdim çıktım arda jeton gibi bişeyvar üzerinddede köpek resmi vardı bidaha girmedi duva*-*0 at-*-* kız-*sw şyt-*-saazdaha oturup agayaktım ya : ' ( asg*-

bendede aynı hata var şimdi bretin önerdiğini deniyorum oyunu bugun arkadasımın laptopunda oynadım cok hosuma gıttı ama bi türlü olmuyor tek care breettin dediğini yapıcam bu arada ben oyunu yukleyemediğimi için deneyemedim ama oyunun sitesinde http://www.ls-mods.de/downloads.php yeni araçlar filan var bunları oyuna nasıl yüklüycez bu dosyalar .exe şeklinde ? yardımlarınız için şimdiden teşkkrler

ve bu arada birşey dikkatimi çekti bu oyunu bazı arkadaşlar tek linde paylaşmıs yaklaşık olarak 110Mb Bazı arkadaşlarda 3 part halinde paylaşmış oda yaklaşık 477Mb filan acaba bizim yüklediğimiz 110 Mb lık setup ın ıcınde eksik dosyalarmı var ? hangisini indirmeliyiz? özelden yada buraya link atarsanız sevinirim :)

bende yeni map kurdum orjinal di 1.1 yaması herşeyi tamdı dediğim gibi mapı kurunca hata verdi platform exception şimdi başka map deniycem.