New Holland TDD Serisi Hidrolik Hassasiyeti Arttırmak İçin Yapılan Değişiklikler !!!!

Bence burda anlatılanın tam tersi küçük kol hassasiyet.new hollandda tam tersi mi bilmiyorum.Ekli dosyayı görüntüle 35294

New holland da benim anlattığım şekilde yazıyor kullanım kitabında içteki kol çeki kontrol dıştaki kol pozisyon kontrol traktörden traktöre farklılık gösterebilir ama video da yorumlarda erkuntlar tam tersi şekilde ayarlanıyor diye söylemişti birisi daha

[video=youtube;pNDNsHlXcFc]https://www.youtube.com/watch?v=pNDNsHlXcFc[/video]

Kendi videomu da buraya koyuyorum bu videoda pulluk anlattığım şekilde ayarlı arka kollardaki burçların yeri de değişik vites 2-4 1400-1600 devir arası kullandım akşama kadar arka jant ağırlıklarıda yok çıkarttım bu koşullarda 43 döüm yer sürdüm 60-63 litre civarlarında bir mazot yaktı pulluk 4-12 olarak ayarlı

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Güzel paylaşım..ben her zaman sağ taraftaki hidrolik indirme kaldırma kolunu indirip sol taraftaki derinlik kolunu belirli seviyeye getirip sürekli aynı derinlikte kullanıyordum
NEw Holland in kendi yüklediği videoda senin dediğini öneriyor. Eğer dalma dalgalanma yapıyorsa dış kol biraz kaldırılır diyor. Pullukla tekerlek varsa kol aşağıda durmalı.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
sizin topraklar sertse o zaman hassasiyeti az vermek gerekiyor zaten motor pulluğu kaldırmasın diye ben normal tavlı topraklar için anlattığımdan anlam karmaşası olmasın :)
Biliyorum kardeşim sen anlatmışsın güzelce sadece araya birisi bişey yazdı o kişiden konu saptı gitti topraklar ağır geneli adana bölgesi: ) tekrar emeğine sağlık güzel anlatimindan dolayı

• Beğen
Tepkiler: Cengizhan-KILIÇ