New Holland TD 110 Tavsiye Edermisiniz

22.04.2019
115
61
24
hatay

Abilerim çiftçilikle uğraşıyoruz şimdiye kadar hep eski traktörlerle demir koltuklu amortisörü olmayan sesten başımız ağrıyan traktörler kullandık çok şükür bugüne kadar getirdiler şikayetçi değiliz sadece biraz daha yaptığımız işten zevk almak için sesten gürültüden odaklanamayip işimizi verimli yapabilmek için traktör değiştiricez 300 - 350 dekar işliyoruz yıla göre değişiyor TD 110 dan birçok kişi şikayetçi ama bizim için konforlu bir traktör bayilere baktık 300 - 1300 saate kadar traktörler var ilk çok yaktığını daha sonradan normale döndüğünü biliyoruz 2. El temiz bakıyoruz sizin yorumunuzu almak istiyoruz bu arada vaar olan 90 - 110 HP deki traktörlere baktık temizde var ama çok kullanılmış 5bin küsür saatlerden bahsediliyor ve sıfıra yakın TD 110 parasına satılıyor bize çok geldi TD110 sıfıra yakın temiz 100 ile 125 arasında sizlerin yorumunu almak istiyoruz...

• Beğen
Tepkiler: kemalern032
Td110 sahibi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Üç yıl oldu alalı, garantisi bittikten sonra 10 bin lirayı geçti arızaları. Arıza benim için önemli değil yaptırırım 5 10 bin verip derseniz alın. Sırf yerli diye gidipte kendinizi yakmayın derim karar sizin..

Merhaba, biz de 5 yıldan beri Case maxpro 100 kullanıyoruz. Ne gibi arızalardan dolayi 10 bine yakın masraf yaptınız?

• Beğen
Tepkiler: Ondertr

Td110 sahibi olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum. Üç yıl oldu alalı, garantisi bittikten sonra 10 bin lirayı geçti arızaları. Arıza benim için önemli değil yaptırırım 5 10 bin verip derseniz alın. Sırf yerli diye gidipte kendinizi yakmayın derim karar sizin..
Hayır abi sırf yerli diye almıyoruz hangi traktörleri önerirsiniz NH bin 5060 katı var ama saati çok 5 binden aşağı yok ne var başka yaşadığımız yerden case jhondeere NH Massey Ferguson servisi var

Merhaba, CASE IH FARMALL C 115 veya NEW HOLLAND T5 115 Electro Command bak derim. Zira bu iki markanında ithal olanları yerlilerle kıyasla kalite yönünden çok farklı uygun ekipmanda kullanırsan verimli ve sorunsuz olarak kullanırsın.

• Beğen

Merhaba, CASE IH FARMALL C 115 veya NEW HOLLAND T5 115 Electro Command bak derim. Zira bu iki markanında ithal olanları yerlilerle kıyasla kalite yönünden çok farklı uygun ekipmanda kullanırsan verimli ve sorunsuz olarak kullanırsın.

Görüşlerinize katılıyorum, eğer kısmet olur da Case maxpro 100 ü değiştirme imkanımiz olursa, NH TR5 serisi ve ya duruma göre NH T5 i tercih ederiz gibi görünüyor.

• Beğen
Teşekkürler abi ama farmal 115 ve NH t5 in fiyatları 200 bin TL den başlıyor 50 bin TL daha ekleyip nh t6000 serisinden 140-180 HP arasında traktör almak daha mantıklı değil mi abi