Multiplayer'a gelmek isteyen?

Ynt: Multiplayer'a gelmek isteyen?

<<B.Özyurt>> link=topic=76170.msg900622#msg900622 date=1402998465' Alıntı:
İsmail bende mesela Titanyum yok. İlk çıktığı gün almıştım ben oyunu.Yani bizim kullanacağımız modlar kendi sitesinden indirdiğimiz modlar olacak. Mesela şu an sertackarabacak ve Trakyali Okan ile oynuyoruz. Aygün Atalık da gelecem diyor birdahakine. Bu 4 insanda ortak olan 2 tane mod ayarlayabildik. Onlar da kirovetz ve Lexion 770,oyunu titanyum alsan bile kullanamazsın, valla parayı verecek sensin,ama benmi fikrim sonbaharı bekle 2015i al,çünkü biz onu toplu alalım diyoruz, onu da alırım dersen sen bilirsin. Alabileceğin 2 yöntem var. birincisi,oyunun sitesinden girip kredi kartıyla satın almak, http://www.farming-simulator.com/buy-now.php?lang=en 2013 alınabilir şu an için. Diğer yol da,eğer ttnet kullanıyorsan,ttnet oyun sitesinden alıp ücretini faturana yansıtmak. http://www.playstore.com/#!/oyun/farming-simulator-2013-titanium-edition. Sertaç sen de biraz daha bilgi yazabilirsen buraya iyi olur.
anladım yani oyunun tamamen aynı olması gerekli. bilgi için teşekkürler peki sence 2015i erken almak mantıklımı yani şimdiden? bben çıkacak 2015in videosunu izlediğimiz ormancılık la ilgili olacağını düşünüyorum oda bana gelmez açıkçası 2015 konusunda bilmediğim bişey varmı?
sertackrbck link=topic=76170.msg900626#msg900626 date=1402999296' Alıntı:
ben oyunu ttnet playstore den aldım http://www.playstore.com/#!/oyun/farming-simulator-2013-titanium-edition oyun cd ile elimize ulaşmıyor.siteden oyunu indiriyoruz.öncelikle ttnet tek şifre oluşturmalısınız odeme ise sizin belirlediğiniz taksit sayısına bağlı 12 taksit imkanı var taksit bitene kadar ttnet faturanıza eklenecek
ttnet yok bende kredi kartıyla alabilirim ama sitesinden alırsamda 60 tlyi buluyor en iyisi 2015i beklemek :)

İsmail Pelit link=topic=76170.msg900677#msg900677 date=1403012898' Alıntı:
anladım yani oyunun tamamen aynı olması gerekli. bilgi için teşekkürler peki sence 2015i erken almak mantıklımı yani şimdiden? bben çıkacak 2015in videosunu izlediğimiz ormancılık la ilgili olacağını düşünüyorum oda bana gelmez açıkçası 2015 konusunda bilmediğim bişey varmı?ttnet yok bende kredi kartıyla alabilirim ama sitesinden alırsamda 60 tlyi buluyor en iyisi 2015i beklemek :)
Titanium da alsan bizle oynayabilirsin ama titanium un sagladigi ayricalikli modlari bizde kullanamazsin

arkadaşlar oyun bende multide baya kasıyo bikaç kişinin oyununa katıldım international kısmından normalde single oynarken kasma falan yok pcnin özellikleri yeterli internet hızıda fena değil ama kasıyo neden olabilir?

İsmail Pelit link=topic=76170.msg900969#msg900969 date=1403115460' Alıntı:
arkadaşlar oyun bende multide baya kasıyo bikaç kişinin oyununa katıldım international kısmından normalde single oynarken kasma falan yok pcnin özellikleri yeterli internet hızıda fena değil ama kasıyo neden olabilir?
Abi multide oynarken pc gereksinimleri artar.. Senin bilgisayar özelliklerin ne?

İsmail Pelit link=topic=76170.msg901125#msg901125 date=1403164658' Alıntı:
masaüstü core 2 duo 2gb ram 1gb ekran kartı ati radeon hd4650 ama berklerle oynadığımızda kasmadı sadece gavurlarla oynayınca oluyo :D
Eğer yabancılarda kasıyorsa net hızı ile etkilidir.. Onların net hızına göre yavaş kalıyordur. Bide abi sen ramin azmış yükseltsene :) Daha hızlanır pc ;)

İsmail uzak serverlarda bağlantı sorunu olabiliyor. :D sen gel takıl bize.

Arkadaşlar geçen akşam efsane oyun döndürdük. 3 tane lexionu soktuk tarlaya, ben, ismail,okan ve aygün römorklarla arkalarından koşturduk. Şimdi de kanola biçiyoruz. İsteyen olursa international odasında berk isminde,şifre trakkulup.