Mısır niye bu halde

Satıcıda vardı bana tanıttı ben almadım.Üçlü karışımdı sanırım.

Ben 40gr/L Nicosulfuron(ALSON) ile Arrat ı (%25 Tritosulfuron+%15 dicamba)karıştırıp,iz element combi,ayrıca yayıcı yapıştırıcı ile kullanıyorum.

Sizin kullandığınız ilaç.Kingsley ilacın içindede %60 dicamba+%15 nicosulfuron varmış
Benim tahminim ilaç iyi karıştımı birde dozaj doğrumu buralarda hata arayınız

Ben Adengo konusunda da paylaştığım gibi y-y ile beraber bunları (Arrat,nicosulfuron-Fullspeed) kullandım, iz element combi nedir? Combi iz elementin markası mı?

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Makina karışım halinde ilaç dahil edildi tanka ve 90 dekar tamamı aynı. Siz bu ilacı daha önce kullandizmi

Hayır ilaç,2016 da çıkmış,bende ilk defa gördüm.Tarifine iyi bakın iki ayrı ilaç ne dozajda karışıyor okunmali ,
siz sadece bir şişedeki ilacımi koydunuz ,? Yoksa birisinden ne kadar ,diğerinden ne kadar koydunuz.benim aklıma bu geliyor.
Ayrıca 800 litre su ile 30 dekar yer ilaçlanir ,Siz iki kat fazla su kullanmışsınız,makinanın basıncını minimuma getirin ve seri 2 vitesle ilaç atın bundan sonra.800 lt ile en az 30 dekar yer ilaclarsiniz,tarlanın İslandigi belli olmuştur,sanki yağmurlama yapmış gibi olmuştur o kadar çok su düşmüş

Herşeyi doğru yaptığınızı düşünüyorsanız,ilgili firmayi arayabilirsiniz,bu konuyu daha iyi aydınlatacak tır.

Makina karışım halinde ilaç dahil edildi tanka ve 90 dekar tamamı aynı. Siz bu ilacı daha önce kullandizmi
HİÇBİR İLACI MAKİNE KARIŞIMINI AÇIPTA İÇERİSİNE BOCA ETMEMEK GEREK.İLACI ÖNCE AYRI BİR KOVA VEYA TENEKEDE BİR MİKTAR SU İLE İYİCE KARIŞTIRIP HOLDERE KOYACAĞIMIZ 100 LİTRE SU İÇERİSİNE DÖKÜP KARIŞTIRICIYI AÇARAK HOLDERİ DOLDURDUĞUMUZ TAKDİRDE İLAÇ KARIŞIMI TAM OLACAKTIR.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10