Mibzer öneri

Merhaba ben de Eskişehirde diskli İRTEM CSD 300 kullanıyorum. Eskişehir gibi kıraç ve taşlı araziler için diskli mibzer daha uygun olduğu kansındayım. Ama taş yoksa balta ayaklı kullanılabilir.
Bir de ŞAKALAK MERDANELİ MİBZER 'i çok beğeniyorum. Kullanan var mı? İrtemin ekimi güzel memnununm ama şakalak mibzerin arkasındaki merdane kesekli ve iyi bastırılmamış topraklarda güzel sonuç veriyor.
Sizce mibzerimi değiştirmeli miyim?

Arkadslar 2016 model çok temiz satılık 3m yaylı baltalı gübresiz 23 ayak elektronik iz birakmali mibzer var .gayet temiz bir makinadır.
Makinanın satılma sebebi ahibi çiftçiliği bırakıyor .Bu makinanın sıfırı 28 bin liradır.
21.500 lira . Ihtiyacı olan varsa irtibata geçebilir.ayrica ara çapa ve tel tırmık da vardır.
Gayet temizdir. Düşünen varsa burdan mesaj yazabilir.

Arkadslar 2016 model çok temiz satılık 3m yaylı baltalı gübresiz 23 ayak elektronik iz birakmali mibzer var .gayet temiz bir makinadır.
Makinanın satılma sebebi ahibi çiftçiliği bırakıyor .Bu makinanın sıfırı 28 bin liradır.
21.500 lira . Ihtiyacı olan varsa irtibata geçebilir.ayrica ara çapa ve tel tırmık da vardır.
Gayet temizdir. Düşünen varsa burdan mesaj yazabilir.
İskender başka aletler var mı satılık?