MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: MF 265 HAKKINDA DÜŞÜNDÜKLERİNİZ??? yazarsanız sevinirim

LASTIKLER BALON LASTIK YANI TUTUNMA KABILIYETI YUKSEK OYUZDEN ÇİFT SÜRERKEN RANDIMAN ALIRSIN AMA MOTORUN NASILDIR BILEMEM AMA MUSTAFANIN DEGIĞİ GİBİ MOTORUNDAN MEMNUN İSEN SÖYLENILENLERE KULAK ASMA DERIM NEDERLERSE DESINLER BENIM MOTORUM BANA KRALDIR KRAL

john deereci mehmet link=topic=3624.msg37043#msg37043 date=1211349223' Alıntı:
walla bizim buralarda masseye karpuz kabığını koysan patinaj çeker diyolar.
:D:D aynen oylee
birr MF kullanıcısı olarakk hiç menmun diilimm...

john deereci mehmet link=topic=3624.msg37043#msg37043 date=1211349223' Alıntı:
walla bizim buralarda masseye karpuz kabığını koysan patinaj çeker diyolar.lastiklere su doldurmadan hiç bi iş yapamız bence tabi düz motorda
Evet çok patinaj çektiği doğru ama biz asla tekerlere su koymuyoruz.Biraz da dilinden anlamak lazım.Vitesini iyi ayarlarsan yaptığın işlerde,minimuma iner patinaj.İşimizi de görüyo.Hem de bayır arazide...

ya bizdede 265 var bizimki çok ii traktör fiat 70-56 dan iidir bizim köyde var ikimizde buğday yüklü gidiyoduk bayırda geçtik ya traktör yavaş olduğundan öle yada çekemdiiğinden ama bana göre ii traktör tabi 285 kadar olamaz çokta mazot yakıo gerçekten mazot yetiştiremiyoruz ama genede ii traktör diyebilirim

ağır abinin dediği gibi tarla sürerken iiii çekiyo ama yakıtı biraz fiata göre fazla ben yazları hem 640 kullanıyom hem de 265. 640 da aldığım zevki 265 de alamıyom heryerde fiat gibi çekmiyo ama bu traktörün kötü old. göstermez.biraz yakıtı az olsa orta derecede bir çiftçinin işini rahatlıkla halleder diye düşünüyom

ben de kullandım ama her zaman solerim mf lerin arkası hafif motor yemez lastik yer su yada ağırlık koydun mu da dişli kırar

bendede 285 s var bide turbo arkası hafifdiye bide orjinal kabinli dehşet bişi öncelikle sen 265 le 285 s yi karşılaştıramassın ben kötülemiyorum ama aradaki fark beygir gücü ben biliyorum mf leri 265 te iyidir kullanmadım ama biliyorum.

265 iyi motor ama yenı cıkan teknolojı karsısında cbk deger kaybettı herkes deıstırıor artık 265lerını...2 sene haspaylı makınada kullandım makınaya ılk hareket verırken attııgı dumanı ve dusurdugu devırı gormelıydınız motor ıstop edıcek neredeyse mecburıyetten dolayı 265kostum makınaya fena motor deıl 2 tellı yonca baglarken kullandım gecen hafta fıatın lastıgı patlamıstı emanet aldım bırınden tarlada gusel ama yolda cok rahatsız edıcı bnce fıata ve erkunta gore

hkn92 link=topic=3624.msg37410#msg37410 date=1211398111' Alıntı:
ya bizdede 265 var bizimki çok ii traktör fiat 70-56 dan iidir bizim köyde var ikimizde buğday yüklü gidiyoduk bayırda geçtik ya traktör yavaş olduğundan öle yada çekemdiiğinden ama bana göre ii traktör tabi 285 kadar olamaz çokta mazot yakıo gerçekten mazot yetiştiremiyoruz ama genede ii traktör diyebilirim
sen dalgamı geçion 70-56 kaç hp 265 kaç hp o motor yawaş ahır şanzıman ama bayırda sen onu geçemezsin

ya bu bitirimedirnede ne dersek yedıremuyu hep zoruna gidiyo neden se bu sitede doğruları soyleyınce bazı arkadaslarımız sinir küpü oluyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...