Mf 265 bağimsiz damper sistemi

Şimdi standart kumanda kolları var bunlar çift tesirli koldur bu işinize yaramaz...özmenoğlu hidrolik kolu işinizi çözecektir...hem tek borulu ekipman hemde çift borulu ekipmanda kullanabilirsiniz...kol üzerinde musluk vardır sıkarsınız veya gevşetirsiniz işiniz hallolur

Özmenoglunun çift cıkış hihrolik kol cift kol indirme kaldirmali valfini taktırdım hidrolik sonuna kadar kaldirmama ragmen kaciriyor yariya indiriyor ustaya sordum normal diyor yolda giderken kullanmayacaksin kapatacaksin diyor pek tatmin etmedi beni kullananlara soruyorum arkadaslar bu harbiden boyle mi yoksa bir sıkınti mi var ??? 20190405_105812.jpg

Arkadaşım mf 165 e bagımsız damper çıkışı ve hidrositatik direksiyon yaptı kendisi.
Önce direksiyon kutusundan 1sablon çıkarıp danfozu (ismi başka bişeyde olailir) koymak için bir kutu yaptı.
Yağ almak için traktörün sağ tarafından bloğu deldi. Yağı tam alması için içeri doğru aparat yaptı. Hidrolik hassasiyet ayar yerinden iki tane geri dönüş verdi. Direksiyonun geri dönüşünüde şanzımandaki boş delikten verdi. Damper için özel üretilen boruları kendisi büktü. Bükme makinasını kendisi yaptı. Ön tarafa 266 nın direksiyon hidroliğini taktı. Arka 4 çıkış için valfi sağ tarafa koydu. Bağlantıları damper hortumuyla yaptı. Gayet güzel çalışıyor. Resimlerini en kısa zamanda atarım.

Arkadaşım mf 165 e bagımsız damper çıkışı ve hidrositatik direksiyon yaptı kendisi.
Önce direksiyon kutusundan 1sablon çıkarıp danfozu (ismi başka bişeyde olailir) koymak için bir kutu yaptı.
Yağ almak için traktörün sağ tarafından bloğu deldi. Yağı tam alması için içeri doğru aparat yaptı. Hidrolik hassasiyet ayar yerinden iki tane geri dönüş verdi. Direksiyonun geri dönüşünüde şanzımandaki boş delikten verdi. Damper için özel üretilen boruları kendisi büktü. Bükme makinasını kendisi yaptı. Ön tarafa 266 nın direksiyon hidroliğini taktı. Arka 4 çıkış için valfi sağ tarafa koydu. Bağlantıları damper hortumuyla yaptı. Gayet güzel çalışıyor. Resimlerini en kısa zamanda atarım.
Bizim usta valfi direk takti calisiyor bir problem yok sadece kacirma yapiyor ekipman varken arkada