Mccormick

Muhtemelen şu anda başka konularda takılıyorlar. Bu konuyu da incelemişlerdir eminim..

Mc cormick kullanıcıysanız traktör içerikli paylaşım bekleriz..
Bulunduğum bölgede öncelikle fren özellikli ve gücü iyi traktörleri tercih ediyoruz araziler yamaç olduğu için daha önce başka traktör vardı ön fren olanlardan fakat onlarda sıkıntı oldu mccormick leri inceledim fakat buralarda çok az olmasına rağmen cmax95 aldım ve çok memnunum

Bulunduğum bölgede öncelikle fren özellikli ve gücü iyi traktörleri tercih ediyoruz araziler yamaç olduğu için daha önce başka traktör vardı ön fren olanlardan fakat onlarda sıkıntı oldu mccormick leri inceledim fakat buralarda çok az olmasına rağmen cmax95 aldım ve çok memnunum
C95 max doğru tercih bence. Seri motor oluşu, ileri buçuk vitesi, el debriyajlı kuyruk mili, Hidrolik kaldırma kapasitesinin gayet iyi olması, Perkins motoru ve mekanik aksamı sorunsuz olması ön plana çıkıyor. Halen 68kw c95 max, c100 max olarak üretiliyor.

Bizim taraftada MC cormick ve Landini satışı son yıllarda arttı. Özellikle orman işi ile uğraşanlar bayılıyor. Çiftçilik ve ormancılık için biçilmiş kaftan bence.

• Beğen
Tepkiler: keskın 39