Matris titan mı flora mı?

İyi günler arkadaşlar. Matrisin kültüvatörünü almayı düşünüyoruz ancak 2 modeli var flora(temelde bağ bahçe modeli ancak görünüş şase kalınlık olarak standartlardan iyi) ve titan(Matrisin tarla modeli olarak sunduğu)
İki modelin 13 lü iki sıraları arsında 3700 TL fark var. Çevrenizde veya kendiniz kullandığınız tecrübe ettiğiniz var mı? Sizce bu farka değer mi? Yoksa flora tipini mi almalıyız
Screenshot_20190523_103909.jpg
Screenshot_20190523_103825.jpg

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Bende 11 sıra pistonlu merdaneli TİTAN modelini aldım. Yakından gördünüz mü bilmiyorum ama Flora yere çok yakın otlu tarlada tıkama yapar. Aslında 13 lü mü alsam 11 li mi alsam diye tereddüt ettim ama 11lisi bile normal 11 lilerden geniş yer götürdüğü için 11 li aldım. 80 beygir traktörüm( Newholland TL80A ) için uygun olacağını düşündüm daha kullanmak nasip olmadı bakalım nasıl görcez.

Bende 11 sıra pistonlu merdaneli TİTAN modelini aldım. Yakından gördünüz mü bilmiyorum ama Flora yere çok yakın otlu tarlada tıkama yapar. Aslında 13 lü mü alsam 11 li mi alsam diye tereddüt ettim ama 11lisi bile normal 11 lilerden geniş yer götürdüğü için 11 li aldım. 80 beygir traktörüm( Newholland TL80A ) için uygun olacağını düşündüm daha kullanmak nasip olmadı bakalım nasıl görcez.
11 liyi ne kadara aldınız acaba

tarla ve bahçe modeline dikkat edin, bahçenin ayakları alçaktır th015 dediği gibi tarlada toplama yapar, ucuz diye alıp başınıza iş almayın, doğanlar tarımınında baskı yaylı kültüvatörü var fiyat olarak matristen hesaplıdır onu da inceleyebilirsiniz.
Tavsiyeniz üzerine doğanlar tarımı inceledik. Gerçekten de matris titan la aynı model aynı malzeme
Bugün 13 lü 3 sıra doğanlar pistonlu merdaneli modeli aldık. Tavsiye için teşekkür ederim