Manisa bağlarında budama zamanı

Bende kendi bağınız/tarlanızı paylaştınız sandım, ama doğru sizin çiftcilikle alakanız yok değil mi? Lakin nasıl oluyorsa mazot gübre desteğinden tutun, gelen zamlara kadar siyasi tüm konularda mesajınız var. Üstelik çiftci olmadığınız halde(!)

Şimdiye kadar hep sizin gibi çiftciliğe meraklı insanlara samimi yaklaştım, ancak artık anladım ki siz bilmediğiniz çiftlik konusunda insanlara sırf siyasi taraf olmak için yorum yapıyorsunuz. Bundan sonra bende size böyle yapacam her konunuza girip böyle çiftciliğinizi(!) takip edecem. Nede olsa gayet hakimsiniz çiftciliğe; mazot gübre destekleri fiyatları zamları hakkında bildiğiniz kadar.

Bende kendi bağınız/tarlanızı paylaştınız sandım, ama doğru sizin çiftcilikle alakanız yok değil mi? Lakin nasıl oluyorsa mazot gübre desteğinden tutun, gelen zamlara kadar siyasi tüm konularda mesajınız var. Üstelik çiftci olmadığınız halde(!)

Şimdiye kadar hep sizin gibi çiftciliğe meraklı insanlara samimi yaklaştım, ancak artık anladım ki siz bilmediğiniz çiftlik konusunda insanlara sırf siyasi taraf olmak için yorum yapıyorsunuz. Bundan sonra bende size böyle yapacam her konunuza girip böyle çiftciliğinizi(!) takip edecem. Nede olsa gayet hakimsiniz çiftciliğe; mazot gübre destekleri fiyatları zamları hakkında bildiğiniz kadar.
Semsamer bey,
İlgi ve alakaniz için teşekkür ederim.
Okuduğunuz üzere kendi capimda bilgim var. O kadar ot , bilgisiz , tarımla alakasız olsak burada işimiz ne. Burada biyografimizi yazacak değilim elbette , zaman içinde öğrenmesi gerekenler , arkadaşımız dostumuz , gerektiği kadarını öğrenirler.
Hay hay takip edin , memnun olurum.
Sizin dünya görüşünüz , siyasi görüşünüz vs kendinizi bağlar.
Benimkiler de beni , ben sizin yazdiginiza karisamam , sizde bana karisamazsiniz haliyle.
Herkesin kendine göre dünyası , eğrisi doğrusu var.
Tarımdan haber paylaştım , benim bağım olmadığını anlamanizdan memnun oldum.
Neden gerildiniz bu kadar anlamadım? Sizinle olumlu-olumsuz bir muhatapligimiz oldu da ben mi farketmedim?
Kusura bakmayın böyle olduysa.