LS PLUS80C yedek parça

Merhabalar
Foruma yeni üye oldum. 2012 model LS PLUS80 traktör aldık. İkinci el olduğu için kitapçığı yok. Kullanırken sıkıntı yaşıyoruz. (Özellikle EHL sistemi). Sizlerde olan kitapçıktan bir kopya alabilirmiyiz? Resimlerini çekip mail atabilirmisiniz? Yada fotokopi çekiştirirseniz masraflarınızı yollarım...

Birde yedek parça konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ankara'dayım. Buradaki parçacı tekel yapmış. Bulamazsın işine geliyorsa deyip bi mazot/yağ filteresine 80tl istiyor. Hidrolik ile ilgili bir potansiyometreye 650tl dedi. Ara koluna da 650 tl istedi... Anadolu motoru arayıp şikayet oluşturdum. Onlarda ilgisiz daha dönüş yapmadılar.
Mazot filtresini iveconun orjinal filtersini 20tl ye alarak değiştirdim. Yağ filtresini de bu hafta yağ değişimi ile değiştirecem inşllah...
Ara kol sorununu 320tl'ye hidrolik ara kol alarak hallettim...
Potansiyometre sorununu sezon sonu halletmeyi düşünüyorum...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

TrakKulüp Mobil Uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhabalar
Foruma yeni üye oldum. 2012 model LS PLUS80 traktör aldık. İkinci el olduğu için kitapçığı yok. Kullanırken sıkıntı yaşıyoruz. (Özellikle EHL sistemi). Sizlerde olan kitapçıktan bir kopya alabilirmiyiz? Resimlerini çekip mail atabilirmisiniz? Yada fotokopi çekiştirirseniz masraflarınızı yollarım...

Birde yedek parça konusunda tavsiyelerinize ihtiyacım var. Ankara'dayım. Buradaki parçacı tekel yapmış. Bulamazsın işine geliyorsa deyip bi mazot/yağ filteresine 80tl istiyor. Hidrolik ile ilgili bir potansiyometreye 650tl dedi. Ara koluna da 650 tl istedi... Anadolu motoru arayıp şikayet oluşturdum. Onlarda ilgisiz daha dönüş yapmadılar.
Mazot filtresini iveconun orjinal filtersini 20tl ye alarak değiştirdim. Yağ filtresini de bu hafta yağ değişimi ile değiştirecem inşllah...
Ara kol sorununu 320tl'ye hidrolik ara kol alarak hallettim...
Potansiyometre sorununu sezon sonu halletmeyi düşünüyorum...
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

oto kurt var lüleburgazda fiyat konusunda yardımcı oluyorlar diye duydum
tel +90 288 417 97 29

EHL kullanimini youtube den arama yapin traktörmetre ls100 plus tanitim videosu war orda hersey anlatilmis 30-45dk bir video yanilmiyosam gerekli bilgiye ulaşırsınız

Oto kurt traktor lüleburgaz. Yedek parca ana bayii. Butun parcalar servislere gore buyuk oranda ucuz. Satis temsilcisi fatih cetin beye ulasip benim tavsiye ettigimi soylerseniz ekstra yardimci olacaktir.
Fatih cetin: 0532 061 3696