ls plus 70 pulluk kullanımı..

herkese merhaba.yeni aldığım ls plus 70 traktörüme pulluk almayı düşünüyorum.
öncelikle toprak sert ama taşlı değil mevki eskişehir seyitgazi
kaçlı kaç numara hangi marka pulluk kullanmalıyım ?

4 lü 12 inc veya 13 inc pulluk ideal olur, 5 li 10 inc Ünlü veya alpler kullanabilirsin, yalnız arka teker genişliğinden dolaya çizide sıkıntı olur. Turan biraz motoru tutar, sert yerde batma problemi yaşatmaz, Ünlü çok güzel, aşırı sert yert yerlerde hızlı gidersen topraktan çıkar veya ilk çizi başlarında batmama problemi olur, benim tercihim Ünlü olurdu.

herkese merhaba.yeni aldığım ls plus 70 traktörüme pulluk almayı düşünüyorum.
öncelikle toprak sert ama taşlı değil mevki eskişehir seyitgazi
kaçlı kaç numara hangi marka pulluk kullanmalıyım ?

koyumuzde gecen sene alındı ls plus 70 kabınlı 4wd . 3x13 turan kullanıyo 2 nın 2 sıyle cok rahat gıdıyor hatta performansını begenmedı beraber gıttık bence ıdeal bı pulluk surum seklı oluyordu . oyle devam ettı
ılk zamanlarda 4x13 de denedı her mevkıde cekmez kanaatıne varmıstı . bırde klımayı calıstırınca hararet yapıyor dıye klıma kullanamıyor nadasta

• Beğen
Tepkiler: ethemes26
koyumuzde gecen sene alındı ls plus 70 kabınlı 4wd . 3x13 turan kullanıyo 2 nın 2 sıyle cok rahat gıdıyor hatta performansını begenmedı beraber gıttık bence ıdeal bı pulluk surum seklı oluyordu . oyle devam ettı
ılk zamanlarda 4x13 de denedı her mevkıde cekmez kanaatıne varmıstı . bırde klımayı calıstırınca hararet yapıyor dıye klıma kullanamıyor nadasta
Ertaç abi 5 yıldır yaz kış klima açık nadas yaptım henüz hararet nedir bilmedi. O işte bi tuhaflık var.. Radyatördeki su antifiris karışımını boşaltıp PO nun antifiriziyle doldurması bu durumu azaltır. Fakat çok tuhaf.

• Beğen
Tepkiler: ethemes26