LS 90 4x4 ve TD75 tek çeker

Ynt: LS 90 4x4 ve TD75 tek çeker

Karalama yapılarak hak idda edilmez

bir sorun varsa gerekli resmi görüşmelerle çözülmesi daha mantıklı olur.
Mutlaka sorun olur ama durduk yere teker cikmaz.
Teknik hata olabilir, kullanim hatasi olabilir, bijon ve difransiyel de bulunan civatalar gevsemis olabilir.....

BOZKURT07 link=topic=79164.msg936804#msg936804 date=1416300667' Alıntı:

Teknik hata olabilir, kullanim hatasi olabilir, bijon ve difransiyel de bulunan civatalar gevsemis olabilir.....

[/QUOTE]

abi duyduguma göre dogancayırlı arkadaşların dedigini diyorum traktör cok ortam malı olmus hor kullanılıyormus. o olmasa baskası gene olurdu diyen var. traktörün bayılma sorununa gelince öncelikle hava filterisi temizlemek daha sonrada pompa ayarını yaptırdımı bak nasıl gidiyo .4 14 turan ile seri 1 de bile sorunsuz kalkış yapıp surum yapıyo ..sen önce malına bakıcaksın sonra oda sana bakacak.

BOZKURT07 link=topic=79164.msg936804#msg936804 date=1416300667' Alıntı:

hadi bu kullanıcı hatası.ya diger tekeri çıkan ne hatası.ya durduk yere vites dişlilerini kıran ne hatası yada yolda durduk yere ön tekerler kitlenende mi kullanıcı hatası.bunlar yaşanmış şeyler.bilmeden yorum yapma.ben konuyu istek üzerine açtım

arapörenli link=topic=79164.msg936843#msg936843 date=1416308088' Alıntı:
hadi bu kullanıcı hatası.ya diger tekeri çıkan ne hatası.ya durduk yere vites dişlilerini kıran ne hatası yada yolda durduk yere ön tekerler kitlenende mi kullanıcı hatası.bunlar yaşanmış şeyler.bilmeden yorum yapma.ben konuyu istek üzerine açtım

normal kullanılan hiç bir motor bu kadar arıza vermez en azından bunu biliyorum..
bende 3 adet ls ile kendi işim haricinde piyasaya çalışıyorum Allah a şükür hiç bi böyle sıkıntılar yaşamadım. yaşamayacağım anlamına gelmez ama bu kadarı bence karalamaya girer..

beyler fabrıka cıkıslı hatalı olabılır ama hıc bır marka bızım babamızın malı deıl onun ıcın gereksız yere kendınızı hırpalamayın sen ls yı ne kadar savunsanda veya batırsanda adamlar bıldıgını okuyacaktır tşkler.

arapörenli link=topic=79164.msg936843#msg936843 date=1416308088' Alıntı:

harbiden bunlar fazla ya piyasa balya yapan akraba var 4000 saati devirdi 5000 e yaklastı belki şimdiye gecti temmuzda en son 4020 saatteydi hiç bir problem yasamıyo .yine cevrede tas toplamada kullanılıyo gene bişey yok aynı sekilde bendede bişey yok .pancar söküyo yüklüyo hiç bi sıkıntı yok .dogancayırlı degilmi bu hala oglu dedigin abi adıda ahmet miş bizim tanıdıklar var ben onların dedigini sölüyorum o traktör cok bile dayandı ortalık malı gibi cok hor kullanılıyodu diyo .bilmiyom ama genelde tanıdıklardan iyi şeyler duymadım yani tek suc ls nin olmamalı .

ilkertetik link=topic=79164.msg936868#msg936868 date=1416313003' Alıntı:
harbiden bunlar fazla ya piyasa balya yapan akraba var 4000 saati devirdi 5000 e yaklastı belki şimdiye gecti temmuzda en son 4020 saatteydi hiç bir problem yasamıyo .yine cevrede tas toplamada kullanılıyo gene bişey yok aynı sekilde bendede bişey yok .pancar söküyo yüklüyo hiç bi sıkıntı yok .dogancayırlı degilmi bu hala oglu dedigin abi adıda ahmet miş bizim tanıdıklar var ben onların dedigini sölüyorum o traktör cok bile dayandı ortalık malı gibi cok hor kullanılıyodu diyo .bilmiyom ama genelde tanıdıklardan iyi şeyler duymadım yani tek suc ls nin olmamalı .
evet dogançayırlı.bende diyorumki tmm ahmet hor kullandı bu hale geldi.peki ya diger arıza verenlerde mi hor kullandı.başka birininde tekeri çıktı.bi başkasınında yolda giderken tekerler birden kitledi bi başkasının vites dişlileri kırıldı.bunlarda hor kullanmış olamaz.birde şu var motor hararetten yandıgında servis çagrıldı ve ayrıca anadılu motordan yetkili biriyle konuşuldu bas yansın dedıler.ve motoru kullanıncada motor hararetten kitledi.şimdi bas yansın diyenler çözüm üretmiyorlar.anlatmak istedigim bu